Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik az iskolatársukat terrorizálták? Megbántátok?

Figyelt kérdés

Megbántad vagy megérdemelte?


Mit éereztél akkor amikor bántottad az iskolatársadat? És milyen a kapcsolatod jelenleg vele?

Meg szeretném érteni ezeket az embereket hogy mit éreznek ilyenkor de igazból mndenre kíváncsi vagyok,ne fogd vissza magad.


2016. nov. 22. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Elírásokért bocs xd
2016. nov. 22. 21:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Aki másokat bánt, azoknak saját magukkal van problémájuk.

Szánalmas egyének.

2016. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. Volt egy osztálytársam, aki mindenkire levakarhatatlanul tapadt, nem hagyott levegőhöz jutni, és ez most hisztinek hangzik, de nem viselnék el ilyen embert a mostani kollégáim között se. Gondold el, hogy van egy ember, aki onnantól kezdve, hogy reggel fél nyolckor beesel, egészen addig, hogy délután négykor hazaérsz, folyamatosan a nyakadban liheg és beszél, beszél, beszél, beszél.

És se a szép szóból nem értett, se a csúnyából.

Nem bántam meg, de azt sem mondanám, hogy megérdemelte. Nagyon sajnálom a srácot, remélem, egyszer képes lesz egy normális emberi kapcsolat kialakítására, de nekem sajnos nincs energiám arra, hogy szeretetszolgálatot játsszak.

(fizikailag nem bántottam, csak sokszor, eléggé világosan adtam a tudtára, hogy húzzon a vérbe, és ez neki rosszul esett)

2016. nov. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Én ezt nem nevezném terrorizálásnak. Sőt ahogy elmeséled nekem úgy tűnik, itt ő volt a terror.

De köszi! Írjatok még sztorikat!

2016. nov. 23. 11:20
 5/5 Clay Morrow ***** válasza:
Terrorizálni senkit sem terrorizáltam, csak előfordult pár durvább szivatás, ha nagyon kíváncsi vagy akkor leírom.
2016. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!