Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan akit DURVÁN...

Van itt olyan akit DURVÁN terrorizáltak az osztálytárasi általánosban/gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Légyszi kort/nemet is írjatok és hogy meddig tartott vagy gyáltalán sikerült-e már kihevernetek a bántalmakat.

2016. márc. 21. 03:35
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
26/L 1 évig tartott és még mindig szenvedek tőle.
2016. márc. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
98%
Majd irok delutan:)
2016. márc. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
általános iskolában, kb 4-5ödiktől ballagásig, nem csak a saját osztályon belül de felsőbb osztályokból is piszkáltak, gúnyoltak, ahogy tetszik. Sikerült kiheverni (már ahogy), de úgy érzem sokkal előrébb tartanék most az életben, ha ezek nem történnek meg. 21f
2016. márc. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Gimi első két éve.. Maga a pokol..

22/L vagyok és nem tudok kialakítani egy épkézláb emberi kapcsolatot.

2016. márc. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%

Ugy 3 eve de mar leszarom az egeszet mar csak azt nem ertem hogy miert nem tudnak a sajat dolgukkal foglalkozni

Ha meg vedem magam akkor meg en vagyok a hibas mert a masiknak baja lett kesz vicc 20f

2016. márc. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában. Nem beszéltem csúnyán, nem cigiztem és valahogy mindig kirekesztett voltam. Rám szálltak. Otthon nem mertem elmondani hogy aláznak a suliban. Ma már látom hogy suliváltással akár boldog iskolaéveket is élehettem volna.
2016. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolában sok évig.

Túlsúlyos voltam és a családi állapotom sem volt stabil, ezért a kölykök is cseszegettek. Öngyilkos lett az egyik rokonom és ezzel gúnyoltak. A kölykök kegyetlenek.

2016. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

21/L


Általános iskola 4.-5.-6. osztály,amíg rövid fiús hajam volt, és elég pattanásos az arcom :(. Rengeteget bas.ogattak suliban, hogy fiú vagyok, meg hogy nézek már ki, satöbbi... Még most évek után sem hiszem el, hogy szép vagyok meg csinos, hiába mondják a barátaim, nincs semmi önbizalmam :(.

2016. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Engem is általánosban. Főleg az a bunkó, aki azelőtt az egyik legjobb barátom volt. Bunkó volt, bunkó maradt. Gőgös .fej lett belőle.
2016. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Úr Isten:( nem is gondoltam h ennyien lesztek mire újra megnézem ezt a kérdést!Nagyon sajnállak benneteket (főleg azokat akiknek ez a további életére is rányomta a bélyegét) hihetetlen milyen sok mocskos nyomoronc van aki más csesztetésében éli ki magát.Remélem h egyszer az ilyenek kamatostul visszakapják amit mással tettek!!
2016. márc. 21. 10:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!