Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Engem régóta terrorizáltak a...

Engem régóta terrorizáltak a cigányok, mindig ütögettek, lökdöstek. Ma ezt meguntam és vasboxerral behúztam az állába akkorát, hogy összekellett drótozni az állát Ebből lehet rendőrségi ügy?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet.

Elég hülye vagy. Már bocs. Cigányokkal így összeverekedni egyedül nagyon kár volt.

2016. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Futni kell nem utni
2016. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Ha rendőrségi nem is, de most az életed átcsap az új farcry játékba, kvázi menekülhetsz egy agyatlan és agresszív törzs elől.
2016. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted egyébként. Úgyse álltak volna le. Sose állnak le. Szerintem nem lesz belőle ügy, a cigányoknak nem szokása feljelenteni. Inkább majd rád megy a telep. Azt mondanám, hogy húzódj meg és ne nagyon járkálj egymagad. De az is lehet, hogy békén hagynak.
2016. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy a vasboxer szerintem túlzás volt, mert meg is ölhetted volna. Mondjuk ha rám jönnek sokan én felvenném, mert nyilván nem barátkozni akarnak. Igen el van ez rontva egyébként, mert nekik minden szabad gyakorlatilag, nincs ami fékezze őket. Rendőrség nem csinál velük semmit, a polgárok meg inkább bujdosnak, minthogy visszaüssenek. Egyébként gondolom bementek a kórházba, talán ilyen esetben a kórházból értesítik a rendőrséget. Bár nem szokásuk a rendőrséggel paktálni, lehet azt mondták, hogy elesett a gyerek. Máskor inkább kerüld el őket, ne verd agyon. Hidd el, nem jó dolog a sírba küldeni valakit, mert mehetsz a sittre meg nyilván te se lennél boldog, hogy kinyírtál valakit, hatalmas lelki teher nehezedne rád. Inkább ne verekedj, ha nem kell.
2016. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
59%
A cigányok nagy része nem jelent fel senkit a dolgaikat maguk rendezik.De ne lepődj meg rajta ha felgyógyul valószínűleg te duplán kapod vissza mert ha nem szaggatja be a fejed egy vasrúddal akkor valószínűleg le szúr egy jó nagy késsel.Hogy mi lesz aztán a következménye azzal ő már nem foglalkozik.
2016. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, jobb lenne költözni, mielőtt agyonszurkálnak.
2016. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem irigyellek...
2016. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rambo vezér válasza:
Jól tetted!Máskor viszont ne boxert használj, hanem az öklödet és a lábadat :)
2016. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!