Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok koncentrálni,...

Nem tudok koncentrálni, huzamosabb ideig figyelni dolgokra. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Rövidtávon sem megy, egy 25 kérdéses kvízt nem tudtam most kitölteni anélkül, hogy ne váltsak át más oldalakra legalább 4x. Bármibe belekezdek 3 hónap után megunom pedig egy-két dolgoban elég jó is vagyok és érdeklenek is csak nem megszállottan.
2016. nov. 25. 11:20
 1/1 Nikilab válasza:
Lehet hogy nehéz időben jársz és nagyon fáradt vagy de nem veszed észre és egyszerűen csak ki kéne pihend magad. Ami azt jelenti hogy legalább egy hétig napi 10 órát aludni. Viszont az olvasás rengeteget segít hogy tudj koncentrálni. És ez nem azt jelenti hogy napi 5 oldalt olvasok össz-vissz hanem folyamatosan legalább 100 at. Én is tapasztaltam hogy nem bírok figyelni és az olvasás mindent megváltoztatott.
2016. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!