Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ér többet egy tizenéves...

Miért ér többet egy tizenéves vagy huszonéves lánykának a szava mint egy felnőtt emberé?

Figyelt kérdés
Sokszor azt veszem észre hogy a lány addik addig mondja a magájét (de nincs semmi alapja, mire fel) addig mondja, mig neki nem lesz igaza. Én azt hiányolom hogy a lánykákban nincs meg a tisztelet, csak az egoközpontúság. Kérdezem én, egy olyan lánynak akinek kevesebb az élet tapasztalata, miért pártol át hozzá mindenki?
2016. nov. 28. 09:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

"Semmi gond a mondatommal."

Dehogy nem. Jobban, mint hinnéd 77%-os kommentelő.

2016. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
6. De bizony hogy élettapasztalat, én tudok valamit mert évek óta mondjuk benne dolgozom, viszont a kedves lány meg kérdőjelezi úgy hogy halvány lila gőze nincs a dologról, mert mondjuk ő még nem dolgozott, és még is neki van igaza.. Ez csak egy példa. Élettapasztalat az is hogy én tudok biciklizni egy 5 éves meg éppen hogy leér a lába és elgurul a sarokig, de még is ő kezd el kioktatni. Mi jogon?. De jolvan, pontozzátok csak fel a 6. birkanép, ha szerintetek ez nem Igy van..
2016. nov. 28. 10:43
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy te konkrét példákat felhozol ahol az élettapasztalat számíthat még nem jelenti azt hogy minden esetben így van, sőt.

Egyedül azok hangoztatják ezt akik ugyan tudják magukról hogy nincs igazuk, mégsem hajlandóak egy náluk fiatalabbal szemben ezt elismerni. Amint elfogytak a valódi érvek, már ha egyáltalán voltak, akkor elő lehet húzni a kalapból, hogy "én vagyok az idősebb tehát csakazértisjobbantudom" és minden meg van oldva.

2016. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%

14: Akkor írd le a hibákat.

(De a sajátodban is keress, ott is van.)

Sajnálom, hogy ennyire boldogtalan vagy, hogy az okoz örömet, hogy a válaszokat böngészve találhass egy hibát. Ide válaszolni szokás járni, nem hibákat keresni.

2016. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vagyok 29, nem tudok biciklizni, úgyhogy annak az ötévesnek több élettapasztalata van bringázás terén.
2016. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Élettapasztalat az is hogy én tudok biciklizni egy 5 éves meg éppen hogy leér a lába és elgurul a sarokig"


:) :) Épp elgurultak a sarokig!

[link]


Kérdező! Ha ilyen stílusban érvelsz a tizen/huszonévessel szemben is, akkor ne csodálkozz, hogy nem találod vele az összhangot!

2016. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

18: Ennél a kérdésnél te vagy az, aki a legcsúnyábban ír. Ezek szerint helyesírási hibát nem találtál.

A stílus pedig csak neked nem tetszik.

Viszont a te stílusod senkinek sem.

Azt pedig már leírtam, hogy nagyon szomorú, ha ezt élvezed.

A kérdésre természetesen nem válaszoltál, csak idejöttél kötekedni.

Remélem, az adminok kitörlik a hozzászólásaidat. Teljesen szét offoltad a kérdést.

Nem tudom, miért vagy ennyire rám kattanva :)

2016. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Én pedig egy m-el írtam az előbb a kommunikálni szót. Legalább én is hozom a formámat. 😀
2016. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
88%

#18 - azt tanítják valahol, hogy tudod ilyen precízen rommá égetni magad?

:D

2016. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Megérkezett személyemben az ügyeletes nyelvtannáci.


"Kérdező te nem vagy tisztában – Kérdező, te nem vagy tisztában"


Kimaradt egy vessző.


"Ha a "no comment"-et választottad volna ezesetben, akkor nem leszel most lepontozva."


Először is: ez esetben.


Másodszor: a mondat első része feltételes, a második jövő idő. Teljes képzavar.


Azt meg nem tudom, hogy a "választottad" helyett "válaszoltad" lett-e volna, mert úgy értelmesebb lenne a mondat.


Ha a „no comment”-et választottad volna ez esetben, nem lettél volna lepontozva/nem lennél lepontozva.


"Dehogy nem. Jobban, mint hinnéd 77%-os kommentelő."


Dehogynem. Jobban, mint hinnéd, 77%-os kommentelő.


Következetesen kihagyod a megszólítások elől a vesszőt.

2016. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!