Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom, ha néznek, nagyon...

Utálom, ha néznek, nagyon zavar. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Ha engem bámulnak,annyira irritál,hogy nem bírom elviselni.Ez számomra rendkívül zavaró tényező.Ilyenkor,mint ha látnák a gondolataimat,és olvasnának benne.H a olyan emberek között vagyok,akiket enyhén szólva sem kedvelek,állandóan azt figyelem,vajon néznek-e,de színte már mániákusan.

Mi lehet ennek az oka?



2016. nov. 29. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szociális fóbia?nekem is van.
2016. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. nov. 29. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

De ha nem.tudod miert van, akkor miert irod a valaszadonak,hogy nem? Akkor csak.tudod...

Amugy lehet onbizalom hiany is.


Fiu vagyok es nemreg bamult egy srac a villamoson, zavart... mikor leszalltam, mondtam neki: naaa,ennyire tetszem? Majd kacsintottam xd


Vagy megprobalod letojni, nem uszhatod meg a dolgot sajnos

2016. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, elképzeltem a helyzetet, nagyon nevetek :D


Egyébként engem is zavar, ha nagyon néznek, de sosem érzem úgy, hogy "belém látnak". Egyszerűen csak zavar, mert mi lehet olyan furcsa rajtam? Ha valaki nagyon néz, akkor általában tartom a szemkontaktust addig, amíg el nem fordítja ő a szemét. Ez lehet, hogy arrogánsnak tűnik sok ember szemében, de megoldja a problémát ;) Vagy ha ismerősöd csinálja, akkor meg is kérdezheted, hogy min gondolkozik annyira. Nem bunkón, mert ilyenkor általában csak rádnéznek és elgondolkoznak valamin, elbambulnak, szóval nem azért csinálják, hogy téged zavarjanak vele.

2016. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Csak elbambulnak. Velem is szamtalanszor elofordult mar, h bambultam valakire de nem azert mert barmi kivetnivalot talaltam benne.. Egyszer egy torpere bamultam igy, aki egy asztalnal ult nem is tunt fel h torpe, de szegeny tejlesen kiakadt.. Azota figyelek h ne bambuljak emberekre, mert esetleg zavaro lehet. De igazabol az a meggyozodesem, h azok nem szeretik ha bamuljak oket akik nincsenek tul nagy velemennyel sajat magukrol..
2016. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!