Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Téged nem zavarnak a rekedt...

Téged nem zavarnak a rekedt hangú dohányosok? Baj, ha utálom a cigitől rekedt hangú embereket? Főleg a rekedt hangú 30-40 es nőké zavar!

Figyelt kérdés

Zavar a hangjuk, meg ahogy nevetnek és a hangszál vagy micsoda "hörög"!

Őket nen zavarja?

Szerintem nagyon idegesítő!

Téged nek zavar, hogy valaki a cigi miatt rekedt csúnya hangra tett szert?

17l



2014. júl. 1. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem Sokkal jobban zavarnak a nyávogó hangú lányok.
2014. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Mi közöd van hozzá most úgy őszintén?Dugd be a füled ha nem tetszik,kis csitri.
2014. júl. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
akkor ne hallagasd öket.
2014. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Én, a leélt 22 évem alatt egyetlen rekedt hangú bagóssal se találkoztam, érdekes.
2014. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Pl. Hegedüs Zsuzsa (minden gyerek lakjon jol)
2014. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, régi a kérdés...:)

Én ezt a problémát nem is nagyon ismertem a gyakorlatban, anyukám láncdohányos több évtizede, de hála az égnek nincs semmi baja, valami csoda folytán. Régen sokszor megpróbáltam a lelkére beszélni, hogy szokjon le, de ma már elfogadom ezt. Nekem is vannak olyan magatartásformáim, amik meg őt irritálják.

Úgy három évvel ezelőtt tetszett egy pasi nagyon, sokszor láttam, aztán egyszer megszólított.

Istenem... Mintha valami robot szólt volna hozzám a túlvilágról...:D Ha éjszaka meghallom azt a hangot magam mellett a sötétben, biztosan szívinfarktust kapok:D

A varázs azonnal elszállt, kérdezte, dohányzom-e, megkínálhat-e, mondtam, hogy nem, kedves vagy, de nekem rohannom kell az egyetemre...

Nem azt mondom, hogy idegesített a hangja, pár hülye lány vinnyogása sokkal jobban tud zavarni, csak egyáltalán nem találtam vonzónak, éppen ellenkezőleg.

24/N

2014. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!