Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy pancser vagyok azért,...

Nagy pancser vagyok azért, mert 2 éve kerülgetem a pasit?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy lehet nem látom többet. De ha mégis, akkor nem veszi ki sz@rul magát a dolog, ha ilyen hosszú idő után nyitok felé? Ritkan láttam sajna a buszon

Adtam apró jeleket, de nem volt siker, meg amúgy is olyan csendes, szégyenlősnek néz ki az a srác. Nála egyértelműbben kell ,,fogalmazni'', úgy gondolom.

Elég hüly€n nézne ki, ha csak úgy két év után meghívnám egy kávéra vagy a nevét kérdezném meg. Sajna informálódni sem tudok, mert ha keresek mondjuk egy helyet, s abban kérem a segítségét, az túl átlátszónak tünne, hisz egy buszon vagyunk (s remélem még leszünk is).

Nem szeretném egyből kiteríteni a lapjaim, míg meg nem tudom, hogy szimpatikus lennék-e vagy sem. Sz@r érzés lenne előtte pofára esni. Félek nagyon, hogy nem kellenék neki.

Valami jó ötlet esetleg? Ha lenne valami furfangos ürügy, hogy megszólítsam, onnan biztosan könnyebben menne a kommunikáció a részemről

Segítenétek?


2016. nov. 30. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
És mégis mitől vagy olyan biztos benne hogy ő szimpatikus lenne-e neked?? Ezek szerint az égvilágon semmit nem tudsz róla, még a nevét se. Lehet ő a makói rém.
2016. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Istenem,milyen nehéz lenne őszintén elmondani neki,hogy szimpatikus... Nem többet,és nem kevesebbett csak ennyit.
2016. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ülj mellé a buszon, és kezdeményezz beszélgetést vele. Mi ebben a nehéz?
2016. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell trükk meg jelzések bla bla bla.Azt várjátok el a férfitól hogy adja önmagát ! De ti ugyanezt nem tudjátok megtenni ?!...Vállald be és kész ! Mit veszítesz vele ? Semmit.Esetleg megtudod hogy van barátnője vagy menyasszonya és akkor nem tartod magadat kételyek közt...
2016. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én odamennék hozzá simán, hogy már ilyen régóta együtt buszozunk, akkor már itt az ideje, hogy bemutatkozzak, mert már szinte ismerősök vagyunk. Amúgy le szokott melléd ülni, vagy direkt kerül? Mert tuti észrevett már ennyi idő alatt.

Pont nemrég történt, hogy mentem valahova villamossal, ahova egyébként nem szoktam, velem szemben ült egy srác, aztán délután mikor jöttem vissza, ő is ott volt pont a villamoson, egymásra mosolyogtunk, mikor észrevettük egymást, igaz, nem szólított le, de észrevett.

2016. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1-es, csak nem az, legalabb is remélem! 😊😂

Nem tudom, úgy érzem, mintha a masik felem lenne!


Hat igazaból ő nem szokott leülni, de a többit privatba írnam le, nem szeretném a népet untatni.

Miért nem léptem? Mert félek, s ő nem adott jeleket. Talán azért, mert nem érdeklem különösebben vagy azért, mert úgy gondolja, h sz@rnék a fejére! Olyan furi pasinak néz ki, elég furi a kommunikaciója még pasikkal is, kis cuki szégyenlős!

Nem mondtam igazat, mert szólítottam mar meg mosolyogva, de ezt is privatba írnam le annak, akit érdekel a történetem.

Egyébként sosem tart szemkontaktust, s nem csak velem ilyen

2016. nov. 30. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok, engem érdekel, megírhatod :)

De tényleg az is lehet, hogy van már valakije, vagy nem vagy neki szimpatikus, vagy annyira "fura", hogy ha jobban megismernéd, már nem akarnál járni vele, de ezt sose tudod meg, ha nem beszélsz vele.

2016. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy is kb. várod a sült galambot tátott szájjal?

Legalább a nevét derítsd ki valahogy. Ha egyszer sem beszéltél még vele komolyabban akkor nem tudsz róla semmit, még ha legalább a barátait ismernéd akkor lehetne valahova tenni őt.

Mi a jobb szerencsétlenkedni vagy megtudni, hogy igazad volt vagy tévedtél?

Mi a baj azzal ha átlátszó? Egyébként meg tőlem már 50-en kértek útba igazítást vagy kérdezték meg az időt, de mindig csak tőlem az összes körülöttem levő közül. Volt köztük minden korosztály és egyszer sem feltételeztem azt, hogy akarna valamit.

Egyébként meg szerintem várnod kéne még pár évet, előbb vagy utóbb úgy se fogod többet látni és akkor legalább utána tovább tudod kínozni magad a "mi lett volna ha" típusú gondolatokkal, próbáld ki, jó lesz!

2016. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van 8-as! Ha látom még valaha, akkor erőt veszek magamon.

Fura dolog ez, tömegközlekedési eszközökön olyan feszélyezett mindenki, ezért nehéz nyitni! Én is kényelmetlenül érezném magam, ha egy idegen közeledne, bar az mas, ha többször lattuk egymást! Egyébként te fiú vagy?

2016. dec. 2. 18:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Na sikerült már valamit előre haladni?
2016. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!