Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem megy a vezetés, hatalmas...

Nem megy a vezetés, hatalmas pancser vagyok. Érdemes erőltetni?

Figyelt kérdés
Férfi létemre nagyon nagy pancser vagyok, figyelmetlen, suta. Nem tudok egyszerűen odafigyelni több dologra.. Táblák, gyalogosok, megfelelő sáv, megfelelő sebesség, valamint néha rámjön a kapkodás és egyszerűen elbalfxszkodom az egészet, párhuzamos sávból külsőről belsőre megyek, vagy fordítva. Gyalogost nem veszem észre, index sokszor lemarad. Volt amikor majdnem bementem a behajtani tilosnál, mert csesztem ránézni a táblára. Parkolás is csak megyeget, 1 javítással mindig sikerül beállni, de ez is csak javítással.. Hatalmas önbizalommal és optimizmussal indultam neki, kresz vizsga elsőre meglett, tudtam is mi hol van az autón, szépen el is mentem az első órákon, de ahogy egyre több lesz, mintha visszafelé fejlődnék. Kereszteződésnél nem vágom hirtelen kinek van elsőbbsége, míg kresz vizsgán fél másodperc alatt rávágtam mi a sorrend.. Dízellel képes vagyok lefulladni, meg a rengeteg figyelmetlenség. Annyira elment a kedvem, hogy legszívesebben abbahagynám, mert úgy érzem nem nekem való ez a jogosítvány. Nemtudom mivel tudnám újra a meghozni hozzá a kedvem. 22 órával olyan vagyok, mint aki most ül legelőször volán mögött..

2016. jún. 22. 20:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Én is így vagyok vele.
2016. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%

Én is így kezdtem, aztán végül meglett.

Utána nekiálltam gyakorolni vasárnap délelőttönként és mondhatjuk, hogy belejöttem.Egyébként nekem egyéniségemből fakadóan nem megy, elég leszarom típus vagyok, egy kínszenvedésnek érzem, ha vezetnem kell, mert zavar az, hogy figyelnem kell, elég szétszórt egyéniség vagyok.

Szal próbálom lekorlátozni, másrészt olyankor összpontosítok.Szerencsére soha nem volt baj.

2016. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
16%
Szal, ha ennyire nem megy, akkor inkább hagyd.
2016. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarásnak nyögés a vége.

Állj hozzá pozitívan, 30 óra alatt nem lehet megtanulni vezetni. De sokszor még 300 óra is kevés lenne hozzá.

2016. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%
Igen, csak nyomasd, és menni fog.
2016. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
Erőltessük, elvtársak, majd csak menni fog. A belsőleg izgulós fajták tulajdonsága, akik azt hiszik, hogy elsőre menni kell mindennek. Amíg emberi sérülés nincs, addig semmi gond. Kit érdekel az egyirányú utca ?? Kereszteződésben meg senki nem vágja ezt a jobb kéz - bal kéz dolgot, hát mitől az a jobb és nem a másik ?? Ezeknél az okos emberek is sokat gondolkodnak. Meg hát, láttunk már karón varjút, első balesetemnél is balról jöttek nekem, pedig elsőbbségem volt, tehát előbb balra kellett volna néznem és nem elhinni, hogy a másik közlekedő is ismeri a jobb meg a bal kezét.
2016. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
22 óra után béna vagy? Sokan olyanok, majd 5 ezer km levezetése után bénázd le magad.
2016. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Bátorság! Képzeld azt, hogy a gyönyörű barátnőd ül melletted és épp egy szép nyaralóba tartotok. De tényleg ne aggódj, nekem is az utolsó 2 órán állt össze a dolog. Sok sikert!
2016. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
100%
Nekem az első 10ora nagyon jól ment, tele meglepetessel, aztán rontottam,ajd a 20-22 korul volt egy mélypont, abba akartam hagyni, de mondta az oktatom hogy koncentraljak, menni fog csak higyjek magamban és elsőre levizsgaztam 30ora után :) ne add fel! :D
2016. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%

ma 21:04


Anyádnak ment minden elsőre? Nem rossz, nem rossz... ;)

2016. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!