Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem érzitek úgy, hogy ezen...

Ti nem érzitek úgy, hogy ezen az oldalon időről időre bizonyos típusú kérdések divatosak?

Figyelt kérdés
Persze nyilván kategóriája válogatja. De egy időben minden második kérdés az volt, hogy ha 13 évesen nem Justn Biebert hallgatok, akkor én gáz vagyok-e (burkolt seggnyalatás szerintem, mondom ezt úgy, hogy én sem azt hallgattam anno), most nagyon népszerű a másik nem szidása, meg a panaszkodás a felnőtt párkapcsolatoknál. Volt egy idő, amikor a melegekről szólt minden 2. kérdés, meg eleve nem volt még különszedve a meleg-heteró kapcsolat,gondolom ez is generálta a "mit gondoltok a homoszexualitásról" kérdéseket. Persze nyilván találni ilyeneket most is, mindegyikre van példa, de ARÁNYAIBAN értem.
2016. nov. 30. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Most a "terhes vagyok ?" a divat.
2016. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most még több ilyen bunkó kérdés van.

Milyen telefont vegyek.

Milyen autót vegyek.

Hány centi elég a csajoknak.

Nekem xy centi, az jó csajok.

Gáz ha ez vagy az van'

Sok a primitív.

2016. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen, vannak ilyenek is, de sok hasznos és mély kérdés is. Jó, hogy van ez az oldal.
2016. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, nekem amúgy nincs bajom az oldallal, vannak normális kérdések, meg sok a divatkérdések közül se feltétlen rossz (pl. egy társadalmi téma megvitatása lehet komoly is).
2016. nov. 30. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ilyen rbancok a nők, (Minden nő?!
2016. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De, mindig van valami. Ebben a kategóriában pl. gyakran jön egyszerre egy csomó kérdés az autizmusról, nárcisztikusokról, introvertáltakról, stb. Emlékszem, jó pár éve még a "terhes vagyok?" kérdésekre a piros csatahajó volt a legtutibb válasz! :D


#5: Fordítva is élnek a dolgok: Miért ilyen szemetek a férfiak? Miért csak topmodelleket akarnak? Miért nem néz rám senki? :D

2016. dec. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, van itt mindennek mindenféle változata. Ezek szerint nem csak én látom így. De érdekes, hogy idővel ezek lecsengenek. Vagy nem tudom- lehet, felnőtt közben az a generáció,amelyiknek ciki volt Guns n Rosest hallgatni?
2016. dec. 1. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!