Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek akik tömegközl...

Azok az emberek akik tömegközlekedési eszközön úgy beszélnék egy szorongó gyenge idegzetű utassal, akár ellenőr akár utas teszi, az ezt miért élvezi?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Hogy beszélnél, ha utas élvezi az ellenőrt tömegesen gyengén idegzetve?
2016. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy?
2016. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert õ is gyenge jellemü.
2016. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Someone Alone ***** válasza:
Mert azon az alacsony szinten mozog, ahol ez élvezetet nyújt.
2016. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen szadista emberek, akik direkt élvezik, ha a másikat megalázhatják, zavarba hozhatják vagy bármilyen más módon rosszat tehetnek neki. Nem hiszem hogy ennek van normális magyarázata, hogy miért ilyenek. Szerintem ez már önmagában egy mentális betegség. Normális ember nem élvezi azt, ha egy másik embernek direkt árt.
2016. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom te mivel és hol szoktál utazni, de én még csak egyszer tapasztaltam ilyet közel 8 évnyi mindennapos busz/villamos közlekedéssel. Az az eset is egy "nem ezen a nyáron barnult" ingyenélő senkiházihoz volt köthető, akit nem is láttam többet azon a járaton. Én inkább azt vettem észre, hogy a buszon az emberek le sem sz**ják a másikat és totál unottan várják végig/néznek ki az ablakon, amíg végre megérkeznek a célállomáshoz.
2016. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, hogy az utast beszélnák ő ideggyengén meg, akár ellenőr, deviszont utas is.
2016. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!