Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják mások látszatr...

Miért gondolják mások látszatra hogy rendben vagyok?

Figyelt kérdés

Magas vagyok, meg mindenki normálisnak tart, ha csak nem visszahúzódónak, sokszor halk szavúnak, de nem ilyen vagyok. Ha egyedül vagyok paranoiás leszek, nem érzem magam se értékesnek, se különlegesnek, se férfiasnak, még abban is kételkedem hogy anyukám tényleg szeret, meg mondok valamit magamról, ami bánt és csak legyint. Vagy azt mondtam neki hogy kicsit depressziós vagyok ő meg "Te? Nem látom rajtad?" Mindenki szerint sorban állhatnának értem a csajok, de én örülök, ha hozzám szólnak. Van olyan világbeli esemény/téma, ami keményen megvisel, vagy meg van a saját véleményem róla, de nem akarom mondani, mert a többség nem foglalkozik vele, aztán mondjuk én is elfelejtem.

Úgy érzem senki nem vesz emberszámba. Folyton nem szólalok meg és azt hiszik ilyen vagyok. Van azért akivel beszélgetek, de nem túl sokat. Lehet, hogy keménynek próbálom magam mutatni, de kicsit meg kellene nyílnom? Lehet, hogy könnyebben álljak hozzá? Nem tudok másokat figyelmen kívül hagyni, megpróbálhatom, de nehezen megy. Szinte mindenkit egyenlőként kezelik.



2016. dec. 5. 19:22
 1/2 anonim válasza:
Próbálj meg könnyebben hozzáállni, igen! És sokszor valóban jobb, ha el se mondod a véleményedet, csak megtartod magadnak. Szemét felszínes világ ez, ha fogysz-hízol két kilót, mindenki észreveszi, de ha szomorú, depressziós vagy - még ha kimondod is -, azt meg nem. Anyukád biztosan szeret, csak próbál boldognak, vidámnak látni téged.
2016. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mindig depressziós, az is csak akkor ha egyedül vagyok főleg este. Vagy ha nem depresszió akkor szorongás/bizonytalanság/ijedtség.
2016. dec. 10. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!