Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják azt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt sokan, hogy azokkal az emberekkel "valami nincs rendben", akik a neten ismerkednek?

Figyelt kérdés
Kicsit talán általánosítok, de sok helyen ezt olvasom...
2009. dec. 7. 16:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
63%

"Mert aki normális, annak élőben is megy"

És mi van, ha élőben senkire sem tudsz úgy gondolni, mert egyszerűen nem alakul ki az az érzés, viszont valakire akit netről ismersz, igen?

Ennyi erővel buliban/buszon stb. ismerkedni is ciki...

2009. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Ebben lehet igazság, mármint, hogy sokan így gondolkodnak...
2009. dec. 7. 16:47
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem ment élőben is, csak hát egyik sem volt olyan aki igazán tetszett volna, magyarul nem szerettem beléjük.

Aztán jött egy netes dolog 8volt előtte is sok bejelölés csak úgy, meg szeretnélek megismerni levelek, de ez más volt vmiért) aztán persze ahogy kiderült, h nap mint nap szinte egymás mellet vagyunk csak hát mégis elválaszt pár fal és eddig nem találkoztunk. Azóta is nagyon jó a kapcsolatunk és szeretjük egymást.

Az is igaz, hogy sokan furán néznek rám azért, mert neten ismertem meg a barátom, nem tom miért, de ez van.

16/L

2009. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rám is furán néznek, bár én már idősebb vagyok és egyszerűen máshol nem ment.Egyébként meg szerintem tök mindegy, ki hol találja meg a párját, a lényeg a boldogság:)
2009. dec. 7. 16:59
 5/13 anonim ***** válasza:
A barátomat a neten keresztül ismertem meg. Normális vagyok. Egy pár levél váltás után fotó csere majd személyes találkozás. Sajnos buliban és a buszon nem igazán lehet ismerkedni. Az utóbbinál mindenki rohan. A bulisnál meg átlagban durván részegek. Általánosítás. Nem vonatkozik mindenkire. Így maradt a net. Akinek ez nem tetszik az le....m.
2009. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igazatok van!
2009. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Régebben én is azt hittem, hogy gáz, de rájöttem, hogy végülis teljesen normális dolog neten ismerkedni!

Rohanó, idegbeteg, egymásra nem odafigyelő lett a világ :S

Ja, persze, azt elhiszem hogy sok újgazdag kisgyereknek van ideje mindenhol ismerkedni, meg enyelegni úton-útfélen, hát irigylem őket hogy megtehetik.

Munkámból kifolyólag én meg nőket nem is látok hónapok hosszat, úgyhogy ennyit erről :S

2009. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet h gátlásos vagy . vagy mondjuk neten írásban jobban ki tudod fejezni az érzelmeidet mint szóban szerintem semmi gond vele bár társasági lénynek jobb lenni. próbálkozz minél többet emberek között lenni és jobban megy az ismerkedés szóban is hidd el
2009. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Aki neten nyomja és komolyan gondolja, nemcsak skalpvadászatból, az nem tudja élőben. Mert aki tökös az meglát egy jó csajt és felszedi. Aki meg jó csaj, azt meglátja vmi jó csávó és felszedi. Aki nem ilyen, annak meg marad a net.
2009. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16:45 Kösz! Már tudom miért nincs esélyem! :"((
2009. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!