Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán léteznek még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán léteznek még olyan emberek akik komolyan gondolják és nem akarnak átverni? Vagy velem nincs vmi rendben? Én már nem is tudom.

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy megismerkedhetünk...majd...de most nem ér rá...Erre meg megtudtam hogy foglalt és nem is közölte...

Én meg közben csak álmodozom,várok rá hogy mikor jelentkezik...erre tessék...ez történik :S

Amúgy már nem egyszer vertek át így.Pedig tudják hogy én 1 nagyon érzelmes és lelkis személyiség vok...

Már nagyon nem is merek ismerkedni sem...mert félek a csalódásoktól:S ez az utolsó eset is kikészített :'(

Hogy csináljam h jobb legyen?

Egyáltalán találok e majd olyat aki nem ver át?


2010. jún. 2. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, fel a fejjel. Ha nem tapasztalnánk rosszat, nem értékelnénk a jót.
2010. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel a nők aránya még mindig nagyobb mint a férfiaké ezért matematikailag mindig lesznek olyan nők akik sose jutnak párhoz,de ez persze csak elméleti dolog, keresgélni kell más megoldás nincs.
2010. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy több nő él mint férfi??
2010. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont fordítva, statisztikák szerint több fiú születik mint lány. Csak ugye a kor előrehaladtával az arányok változnak mert a férfiak előbb meghalnak.
2010. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem ismerheted a srác helyzetét sem.. lehet h komolyan gondolta és szeretne megismerkedni veled tényleg, attól hogy most még csak barátkozni szeretne később ugyanúgy összejöhettek.. csak mégse várhatod tőle h szakítson amikor barátnője van és szereti is. (remélhetőleg) legalábbis én magamból indulok ki mert velem most volt ez =/

17f

2010. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Teljesen érthető h félsz a csalódásoktól, de ne zárkózz be. Sztem először is minden rá emlékeztető dologtól szabadulj meg. És mozdulj ki, új szitukba kerülhetsz és nem kell folyton ezen rágódnod. Gondolom elveszett az emberekbe vetett hited, de bízz abba, hogy mkinek van párja és te is megtalálod! Az a lényeg, hogy ne add fel és próbálj meg nem elkeseredni (tudom könnyű mondani, de a lényeg h ne tudja + a külvilág h kikészültél). Legyél erős!!!

Hogy jobb legyen vagy h kevesebbet csalódj, legyél kicsit bizalmatlanabb a közeledni próbáló ellenkező neműekkel szemben.

2010. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)

Próbálkozok más dolgokkal foglalkozni,de olyan nehéz...:S

Azért még van egy kis remény bennem,hiszen akkor nem adta volna meg a telószámát ,meg msn-en se tiltott le,csak éppenséggel nem beszélünk.:/

2010. jún. 2. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!