Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerek egy nőt, elég csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy nőt, elég csúnya mégis netes társkeresőről lett fickója, akkor csak a nőknek könyebb nem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én meg egy csúnya férfit ismerek, akkor most hogy is van ez.......
2016. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor hogylehet az hogy én 7 éve fenntvagyok netes társkeresőn és senki nem ir vissza,else olvassák az üzenetem
2016. okt. 26. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Direkt felmentem most egyre, és kiírattam az oldallal, hogy háromszor annyi fiatal férfi van fenn, mint nő. Továbbá elvárás, hogy a férfi kezdeményezzen. Hogyne lenne könnyebb nekik.
2016. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek egy meleg srácot magyar szakon, akkor minden magyar szakos meleg, ugye?
2016. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csúnya nők is, csúnya férfiak is tudnak társat találni, ha a személyiségükkel nem taszítják a másik nemet.

Te valószínűleg azzal riasztasz el mindenkit.

2016. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
milyen a fickója?
2016. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nőknek könnyebb találni valakit akár társnak akár szexre ez tény de normális olyan igazi szerelmet nekik is nehéz mert rengeteg az idióta mindkét oldalon.
2016. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nőknek is nehéz társat találni. A sok csak szexet akaró pasi, az agresszív állatok, az elviselhetetlenek, a mama pici fia típusok stb stb nem sokat érnek, ha nem ilyet akar az ember. Szóval ugyanolyan nehéz.

Az meg már ízlés kérdése, hogy kinek mi a szép. Szerinted csúnya a nő, a pasija szerint viszont nem. Lehet, hogy a nő szerint meg te vagy ronda.

2016. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Lemaradt: Azon meg nem ártana elgondolkodni, hogy 7 év alatt miért nem sikerült egy normális kapcsolatot összehozni.... Tudod, ha nem tudsz úszni, akkor nem a víz a hülye.
2016. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!