Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alacsony értelmi szintű...

Az alacsony értelmi szintű emberekkel való szórakozás elítélendő?

2016. dec. 5. 23:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Én lehet hogy a pokol tüzén fogok ezért majd elégni, de ha más örömöm nincs is legalább ez meglegyen az életben. :DD
2016. dec. 5. 23:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az értelem legalja..
2016. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem fogsz a pokol tüzén égni. Megkapod örömöd mennyei mannáját, az alacsony értelmi szintű emberek társaságát. Szemétkedhetsz velük, miközben emészt a felismerés, hogy érzelmileg kötődsz hozzájuk, mivel nélkülük nem tudnád kiélni egyetlen örömödet (már ha tényleg igaz, amit írsz). Ám mivel ez az öröm egyoldalú, előbb-utóbb magadra maradsz. Mert idővel még az alacsony értelmi szintű ember is levakar magáról, ha viszketsz neki. Ez a pokol: ráébredni, hogy mi is vagy valójában: alacsony értelmi szintű emberek viszketése - lélekemelő, mi?

A jó hír, hogy vannak más örömök, és nem mindegyik káröröm (más szavakkal: az örömforrásod nem akar lecsapni, mint egy legyet). A pokol nem tart örökké, csak amíg rájössz, hogy magadnak is viszketsz, és a megfelelő helyen kezded vakarni.


Elolvasva a Bigfootos kérdező kommentjeit amúgy egyáltalán nem tűnik alacsony értelmi szintűnek, sőt: nagyon is megértette, mire megy ki a játék.

2016. dec. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Ez tetszett, de szerintem nem értette meg, azt gondolhatja hogy megalázkodtam és elnézést kértem tőle a bunkóságom miatt. Lényeges, hogy milyen hangnemben válaszolt nekem először.
2016. dec. 6. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!