Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában jövök rá, hogy ez...

Mostanában jövök rá, hogy ez így nem jó. Vélemény?

Figyelt kérdés

3 éve van egy szűk baráti társaságom és mostanában döbbentem rá, hogy én nem vagyok közéjük való, vagy mondjuk inkább úgy, hogy már nem kötnek le a "közös programok", ami nagyjából kimeríti a filmnézést és ivást. Ez nekem így már unalmas, hogy heti 2x ugyanazt csináljuk, nem megyünk sehova, hiába hoztam fel nekik. Persze, más haverok nincsenek csak ismerősök, de velük, csak a suliban futok össze.


Nem vagyok az a fajta ember, hogy ha "nincs ló, jó a szamár is" alapon legyek együtt emberekkel, barát vagy barátnő esetében is. Inkább járok könyvtárba, kiállításokra, tanulok (most ez a legfontosabb számomra), sportolok, előadásokra. Kicsit meg is lepődtem, mikor 1 hónapja le hurrogtak emiatt, hogy miért járok ilyen helyekre.


24F



2016. dec. 6. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Abban az életkorban vagy, amikor a legjobban változtok. Teljesen már irányba kezdetek el fejlődni, nincs már sok közös benned és a baráti körödben. Ne erőltesd, ha nem érzed magad jól köztük, majd találsz új barátokat, ismerősöket, akiknek hasonló az érdeklődési körük.
2016. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!