Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mostanában eléggé tele jövök...

Mostanában eléggé tele jövök ilyen mitesszerekkel és pattanásokkal. Tudnál ajánlani egy mitesszer eltüntetőt és egy pattanás eltüntetőt is? PLS jó lenne minél előbb valami jó mert amiket vettem azok nem valami sokat használtak.14F

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Patikában kapható BHA savas kencék jók pattanásokra, és a mitesszereket is eltüntetik. Viszont mellette fényvédőt is kell használni minden nap.
2015. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike, remélem ez segíteni fog. Ki próbálom.... És árban mennyi ? :DD
2015. ápr. 17. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az akneroxid bevált pattanásokra, ehhez is kell nappalra fényvédő. patikában tudsz venni.

bha és aha hámlasztók is jók, én nem patikait használok, hanem a paula's choice márkát ajánlom, a webshopjukban rendelhető. van kicsi 30 ml-es kiszerelés is, deluxe mintáknál keresd, 3000 ft.

2015. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. ápr. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!