Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki belülről szép, az...

Ha valaki belülről szép, az kívül ronda?

Figyelt kérdés
csak az szép belülről amúgy aki csúnya? ezt kire szokták mondani?
2016. dec. 7. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Arra mondják hogy szép belülről akinek jó tulajdonságai vannak pl: kedves, segítőkész, jó természetű, humoros és hasonlók. Attól hogy valaki belül szép még kívül is lehet az. Van egy általánosan elterjedt mondás miszerint valaki vagy okos kedves de csúnya vagy buta de szép. Persze ez csak egy sztereotípia Attól mert valaki szép lehet okos kedves jótermészetű is és a buta emberek is lehetnek kevésbé vonzóak. Egyszóval a kérdésedre a válasz a belső szépség az emberek belső tulajdonságaira vonatkozik és semmi köze a külsőhöz
2016. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kettő nem függ össze.
2016. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki kívül szép, az nagyobb eséllyel lesz belül defektes, de mentalitás kérdése. Akkor van baj, ha a hiúsága (ami azért általános emberi jellemző és negatívum) felülkerekedik és elkezdi az egóját táplálni. Ez nem sok jót szül.
2016. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább kik mondják. A csúnyák mondják megnyugtatásképp. (Nem azért, én sem vagyok szép.)


Ugyanolyan, mint mikor a szegények azt mondják, "nálunk legalább szeretet van", mintha a gazdagok nem tudnának szeretni.

2016. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4-es, felejtsd már el ezt a fajta szituáció kiforgatást mert így bármire rá lehet húzni bármit.


Mint például: a szép külsejű de selejt személyiségű embereket csak azért beszélik ki a hátuk mögött az ismerőseik, vagy tesznek megjegyzést a viselkedésére, mert csak magukat akarják nyugtatni, hogy mégsem jelent semmit a szépség ha ilyen belső tulajdonságok párosulnak mellé?..


Nem, hanem egyszerűen azért, mert bunkó, arrogáns. Nincs összefüggés, de nem is kell olyan véleményére adni, aki próbál kapcsolatot találni a kettő között.

2016. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
S ha valakinek azt mondják hogy az ő szépsége belülről fakad? Akkor az mit jelent?
2016. dec. 7. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony azt jelenti, amire gondolsz. Aki mondta, külsőleg rondának tart.
2016. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Amiről te írsz, az teljesen más. Te feltételezed, hogy szép és ocsmány emberről van szó. Én csak azt feltételeztem, hogy szép.


Aki szép, és bunkó, arról nyilván azért mondják, hogy bunkó, mert bunkó.


Aki szép, de nem ismerik, arról azért mondják, hogy bunkó, hogy magukat nyugtassák.


Kérlek, értsd meg, mert jobban nem tudom elmagyarázni.

2016. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így gondolom én is de aki mondta nem értette hogy ezt rosszul lehet értelmezni pedig egyértelmű
2016. dec. 7. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!