Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes összejönni...

Szerintetek érdemes összejönni egy olyan fiúval aki nem helyes, nem szép, de nagyon nagyon kedves és belülről egy igazi álom pasi?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és megismertem egy 18 éves fiút. Sokat vagyunk együtt, mert szeretem, de nem vonzódok a külsejehez :-\ a teste jó, de bajszos és ez nem tetszik. Hogy mondjam meg neki, hogy borotvalkozzon? :D nem akarom megsérteni se...meg, ha lenne egy jó haja ami illik hozzá akk jó pasi lenne...am aranyos, ha nála alszom hoz ágyba reggelit és kedveskedik...és érzelmes :) örülök, hogy van nekem és, hogy udvarol, de hogy mondjam meg, hogy változtasson külsőre? :-\
2014. aug. 14. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szereted? Akkor igen.

Egyébként meg ha annyi a baj, hogy bajszos, utalhatsz rá, hogy szerinted sokkal jobban nézne ki, és igazi álompasi lenne, ha nem lenne bajsza.

2014. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden lány megváltoztatja a pasiját, csak bizonyos százalékuk észre sem veszi. Vagy fordítva, a srác nem veszi észre. Ha összejössz vele 1-2 hónapra rá mondhatod neki, hogy borotválkozz waze, mert szúrsz orális szex közben, illetve egyéb kifogás.


Free

2014. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy kíváncsi lennél, hogy nézne ki bajusz nélkül. hátha veszi a lapot. :D
2014. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy én Megmondtam a barátomnak hogyha nem szedi le a bajszát, nem fogom megcsókolni. Undorodtam tőle...
2014. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ellenérzéseid vannak vele kapcsolatban, akkor maradjatok csak barátok, hidd el, ez az ő érdeke is!
2014. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha benne van, hogy álom pasi akkor mi is a kérdés?


Ui.: Senki kedvéért nem változtatok az arcszőrzetemen. Az nem lenne "álom" nő.

2014. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy borotválkozzon, mert így félsz, hogy hamar lecsapják a kezedről.
2014. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!