Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonéves fiú vagyok és...

Huszonéves fiú vagyok és akarok gyereket! Nagyon! Sőt nagyon cukinak tartom őket! Ez normális? 25f

Figyelt kérdés
Múltkor várakoztam, és volt egy kisfiú aki a nagymamával játszott. marha aranyos volt. Tiszta élénk igazi "rossz" kisfiú volt. rohangáltak a nagymamával, a végén azért nagymama elkapta a kisfiút de az tiszta aranyosan próbált menekülni. Persze sokaknak nem tetszett a váróban a műsor, de nekem az volt a fejemben hogy basszus de hazavinném magammal. és nem, nem pedo vagyok h elraboljam xD csak nekem is marhára kell egy ilyen kis aranyos gyerek. probléma az hogy a lányok nem annyira gondolkoznak így.... mindig a tökéletes anyagi biztonságot keresik habár ezt a büdös életeben nem találják meg mert sehol nem létezik 100% - o biztonság. ez persze a többség... 25f
2016. máj. 14. 22:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Hát én a legtöbb gyereket idegesitőnek szoktam találni, de néha, mikor meglátok egy-egy aranyosabbat, én is arra gondolok, bárcsak hazavihetném :D Valamiért a göndör hajú kisfiúknál érzem ezt leginkább, egy göndör hajú kisfiúnál cukibb dolgot el se tudok képzelni :"D Én is szeretnék egyébként gyereket valamikor, de nem valószinű, hogy 25 évesen vagy annál hamarabb :D Annyi idős koromra még épp, hogy befejezem a tanulmányaimat, nem akarok utána egyből otthon maradni egy gyerekkel. 18l
2016. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy normális! Sőt, szimpatikus. Remélem, mihamarabb megtalálod a hasonlóan gondolkodó párod!
2016. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
76%
Szerintem is tök jól gondolkozol! Vannak lányok, akik hasonlóan gondolkodnak és nem szeretnének 30 éves korukig várni a gyerekkel... Szívből kívánom, hogy találj hozzád illő társat! :)
2016. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 piriiiii ***** válasza:
46%
Neked is "kell egy ilyen kis aranyos gyerek"? A gyerekek nem házikedvencek.
2016. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

nyilván nem azok....


amúgy igazából 35 előtt kell gyereket szülni mert addig a legnagyobb az esély arra hogy az teljesen rendben lesz genetikailag.

2016. máj. 14. 22:33
 6/38 anonim ***** válasza:
43%

Látod, átmentél seeggfejbe. Már a másik méhében turkálsz.


Nőnek sokkal nagyobb elköteleződés, tönkremegy a teste, és amikor elhagyod, a rossz kisfiú őt fogja őrületbe kergetni.

2016. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

nem hiszem hogy "se**fejség", ezek tények. SENKI NEM TURKÁLT SEHOL!


De te látom a szép tested miatt aggódsz, neked nem is való gyerek, tőled nem is akarnék. Aki eleve így gondolkodik hogy "jaj tönkre megy az alakom" az ne szüljön gyereket.


A másik hogy miért hagyna el?


Nyilván nem hozzád hasonló családellenes hiper liberális feminista gondolkodású elmebeteggel szeretnék házasságot kötni...

2016. máj. 14. 23:50
 8/38 anonim ***** válasza:
51%

Csak kimutatod a fogad fehérjét.


Nem akarok gyereket. Jó alakom sincs. (Nem jött be a sablon, amit rám akartál húzni.) Konkrétan a vaginától ánuszig való szakadásra gondoltam tönkrement test alatt, de te nyilván jobban tudod.


Azt hiszed, sértés, hogy nem akarsz valakit felcsinálni? Tényleg ennyire beképzelt vagy?


Nem vagyok családellenes, én is ugyanolyan cukinak látom a gyerekeket, mint egy férfi. Sőt, ha férfi lennék, akarnék gyereket. Senki nem róná fel, ha fél órán át csak néznék ki a fejemből lazítás gyanánt, a legjobb szülő lennék, ha egyetlen egyszer pelenkát cserélnék, nekem a gyerekből pont csak a jó jutna, amint bőg, passzolnám anyucinak.

2016. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
29%
Még annyi, azt hittem, a fiatalabb generáció nyitottabb, bölcsebb, mert többet tapasztal a világból, de nem kell a középkorú, mindenkit lenéző, mindenkinek beszólogató férfiaknak félniük, van utánpótlás.
2016. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, szerintem ne figyelj az előző válaszolóra. Biztos megjött neki vagy csak régen dugták már meg...
2016. máj. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!