Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy huszonéves egyetemistát,...

Egy huszonéves egyetemistát, hogyan lehetne leszoktatni az igénytelenségről?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremről van szó.


Nagyon igénytelen.

Pedig a pénzre nem lehet fogni, mert jómódúak.Nem milliomosok, de van mit a tejbe aprítani.


Informatika szakra jár, de ez pont neki való.Nagyon érti a programozást, meg a hasonló komoly tárgyakat.


Számítógépfüggő is, szerintem ennek is köze van az igénytelenséghez.


Nem fürdik naponta, van, amikor 3-4 napig nem.Általában csak, akkor fürdik meg, hogyha megy valahova, vagy, ha jönnek hozzá.

Fogat nem mos.A szobájában alig akar takarítani.Volt, amikor muslincák lepték a barackot.

A haja mindig zsíros, az az arcszőrzete ápolatlan.


Az öltözködésére sem ügyel, simán felvenne szandált hosszú zoknival, hogyha nem szólnának rá.


A neveléssel nem lehet gond, mert van még két testvére, ők teljesen normálisak.



2016. júl. 1. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Felnőtt ember, neki így jó ezek szerint.
2016. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Jézusom, odáig, hogy arcszőrzet, azt hittem egy lányról van szó, totál elképzeltem magam előtt. Pasiban sem sokkal jobb a helyzet, de na.

Érdemi hozzászólást nem nagyon tudok adni, szerintem barátnő kellene neki, vagy valaki aki minden nap felhívja ezekre a figyelmét. Hidd el nem egyedülálló eset, én nagyon sok ilyen embert ismerek. Tehát nem fürdenek mondjuk minden nap, de hát ez inger kérdése amúgy szerintem :D

Amúgy szerintem ez csak rajta áll, neki kell hogy elkezdjen zavaróvá válni, nem hiszem hogy ti megtudjátok változatni.

Ja és azt sem hiszem, hogy számítógépfüggő kocka, vagy ha az is, nem kell hogy feltétlenül összefüggjön az igénytelenségével. Nem minden kocka, gamer vagy informatikus igénytelen.

2016. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És mi közöd is van neked ehhez?
2016. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy hippi faZon
2016. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, pasinál az izzadt hereszag nem ciki?
2016. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!