Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Par eve feladtam a kiszamithat...

Par eve feladtam a kiszamithatatlan, spontan eletem es mostansag nagyon sokszor belegondolok hogy mi lett volna ha mashogy dontok akkor?

Figyelt kérdés
2 eve jottem-mentem, csomot utaztam kulfoldre, flortoltem, egyszeruen jol erezmtem magam. Aztan jott az erzes hogy ezt nem csinalhatom egesz eletemben, igy osszejottem egy szamamra teljesen megfelelo ferfival es eppen boldog is lehetnek de nem vagyok. Ugyan megvan mindenem, de valahogy ugy erzem unalmas az egesz es ezt a "itthon ulok es varom a ferjem"-et nem nekem talaltak ki. En szeretnek utazgazni a baratnoimmel, neha ejjelre is kimaradni, stb, de annyira kenyelmes ez a kapcsolat hogy nem is tudom lenne-e ertelme feladni azert hogy visszakapjam az eletem. A ferjemet nagyon szeretem, oszinten, de nekem ez akkor se megy. Ti mit tennetek?
2016. dec. 8. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérd meg a férjed, hogy utazzon veled. :)

Ha nem szereti ezeket akkor próbálj meg vele kompromisszumot kötni. Ha nem megy hagyd ott. Úgy éld az életed ahogy neked tetszik.

2016. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Viszket, vagy mi bajod.
2016. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamit, valamiért!

Dönts, melyik életforma a fontosabb!

2016. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!