Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha elvesztek számomra valami...

Ha elvesztek számomra valami nagyon fontosat mért érzem úgy hogy mintha már nagyon régen történt volna és ha belegondolok annyira elképzelhetetlen hogy úgy érzem évek óta nem lattam mi lehet vele Stb pedig egyáltalán nem telt el sok idö?

Figyelt kérdés
Például a macskám 2 hete elment de olyan mimtha már nagyon régen történt volna már de a legjobb barátnömmel is egy hónapja vesztünk össze teljesen és olyan mimtha évek óta nem is láttam volna de már nem vagyok annyira szomorú csak olyan furcsa hogy ilyen lassan megy az idö ha belegondolok de annyi minden történt már azóta hogy éveknek érzem mi lehet ez az érzés??
2014. júl. 19. 04:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok ezzel. Egy régi barátommal már több, mint egy éve megszakadt a kapcsolat, de olyan, mintha tegnap történt volna, és úgy érzem, bármikor újra megkereshetném, mintha nem is történt volna köztünk semmi nézeteltérés, pedig ez már visszahozhatatlan, de mégis…
2014. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hidd el semmi sem lehetetlen régebben volt egy legjobb baratnöm.nagyon összekaptunk egyszer majdnem kétévig nem beszéltünk tavaly május ota kibékültünk igaz nem lettünk megint hüde legjobb baratok de joban vagyunk neha elmegyunk erre arra en ennek is orulok neki is megvannak a legjobb baratai is meg nekem is szoval sosincs keso.a.hi helyre hozni a hibakat:)
2014. júl. 20. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!