Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallok egy rossz hireket, es...

Hallok egy rossz hireket, es egybol elfog a negativitas, szomorusag stb. Pl egyik nap mint tudjuk lezuhant egy repulogep es 1-2napig ezen sirtam, hogy belegondolok a felesegeik esetleg gyerekeik mit erezhetnek. Ez normalis?

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 20:17
 1/8 anonim válasza:
Nagy benned az empátia, . H normális e . ? Azt nem tudom.
2016. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem nem az.


Amúgy most nem sírsz? hisz másodpercenként meghal 1 ember a bolygón!

2016. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem túlérzékeny vagy. Ha már azért is sirsz, mert a Föld másik oldalán meghalt néhány ember, akkor ha a te közvetlen közeledben történik valami hasonló tragédia, rögtön mész és eret vágsz?

Lehet, én már épp a másik véglet vagyok, akinek az érzelmi intelligenciája egyenlő kb a 0-val, de engem nem szomorit el, ha ilyen hireket hallok, mivel nem ismertem egyik embert sem, aki meghalt. Nem lesz rosszabb a napom attól, hogy néhány idegen ember, akikről ezelőtt még csak nem is hallottam, meghaltak egy balesetben. Ha mindenkit igy gyászolnék, akinek a haláláról csak beszámolnak a tv-ben, összeroppannék.

2016. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

"Hallok egy rossz hireket, es egybol elfog a negativitas, szomorusag stb. Pl egyik nap mint tudjuk lezuhant egy repulogep es 1-2napig ezen sirtam, hogy belegondolok a felesegeik esetleg gyerekeik mit erezhetnek. Ez normalis?"


Te aztán szépen töröd a magyarTOT, kedves kérdező. Inkább a gyatra anyanyelvtudásod miatt sírdogálj. De most komolyan, ez nagyon gáz.

2016. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ÉLJEN A FEKETE HUMOR!!!!


:D :D :D

2016. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindig érdekesnek tartottam az emberi elmét.


Egyik percben azt sem érdekli hogy a szomszéd meghal, másik percben vadidegen emberek halálán szörnyülködik.

2016. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Önsajnálat. Nem nékik szól, hanem rólad. Nincsen saját életed. Unatkozol. Tudom, mert volt ilyen korszakom nekem is.
2016. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egyik percben azt sem érdekli hogy a szomszéd meghal, másik percben vadidegen emberek halálán szörnyülködik."

---

Ez hívják kötődésnek. Ha a szomszédhoz semmi élményed és együttműködésed nem fűz, akkor mégis miért siratnád, ő is ugyanúgy le sem sz*r téged, csak magával és a karrierjével van elfoglalva. Vagy mondjuk én egy tanáromat sem gyászolnám, mert semmi olyat nem kaptam tőlük, amiből én profitálhatnék, csak a tömény szívatást. Azonban nem szégyenlem bevallani, hogy focirajongó férfiként elszorult a torkom, amikor ezt a hírt olvastam. Főleg azért, mert egy egész csapat le lett fejezve. Szóval nem szimplán egy repülőgép baleset történt, ahol tucatnyi náció utazott különféle egyéni célból, hanem egy olyan szűk társaság veszett oda egy pillanat alatt, amelynek a tagjai évek óta minden hétvégén egy célért küzdöttek.

2016. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!