Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te lányként, hogyan reagáltál...

Te lányként, hogyan reagáltál volna?

Figyelt kérdés

A profilképem szimpatikus neked (olyan érzelmes),jelőllek, visszaigazolsz. Kedvelem a képed, de csak Hetente egyet. Nem írok rád, békén hagylak. Majd lesz a szülinapod (ez a jelőlést követően kb. Két hét) az idővonaladra mégse írnék, hiszen nem vagyunk ténylegesen ismerősök, így hogy ne gondolj udvaríatlannak küldök egy képeslapot Messengeren. (Nem reagálsz semmit), de a hírfolyamon mindenkinek megköszönöd,"köszönöm mindenkinek,aki ma gondolt rám"

A lány csak, azért jelőltem, mert névegyezés volt egy valódi ismerőssel. A héten megint megosztott egy képet magáról, amit kedveltem. Általában az emberek hasonlíanak egy "állatra", a szó jó értelmében. Ezért másnap a képe alá írtam, hogy szereti-e a... Mert, ha nem szereti, akkor úgye félreérti, megbántódik. Ismerem őket, amit lehet, azt félreértik. Azt felelte, hogy nem tudja. Mondjuk ezen sem csodálkoztam, (úgyan, mire adnának egyértelmű választ?) Közbe egy fiú a képe alá írta: Ki ez (cenzored). Vissza írtam, hogy nem vagyok (cenzored). Majd a fiú, hogy majd ő vesz neki olyan állatot.

A lényeg, annyi, hogy letiltott, de azt nem bánom, csak azt, hogy nem tudtam elmondani neki, hogy olyan cuki, mint egy póni :)

(Nem számítottam, erre a reakcióra, miért ilyen bizalmatlanok a lányok? Még bunkó sem voltam, ez lehetett a baj?



2016. dec. 10. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. A baj az lehetett, hogy valahol a 4. osztály után elveszett a fonal.
2016. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy a póni előtt letiltott, mert az még kínosabb lett volna, mikor egy lóhoz hasonlítod, bármennyire is cukik az emberek szerint. Nem bizalmatlan egyszerűen csak nem ismer és mégis kommentálod a képeit, amit minden ismerőse olvas, plusz privát üzenetet küldesz neki. Valószínűleg véletlenül igazolt vissza mer tő is azt gondolta ismer vagy ha tudta is hogy nem, akkor sem gondolta, hogy nyilvánosan vitába keveredsz egy ismerősével. Ha nekem a képem alatt egy vadidegen vitázna egy haverommal én is az idegent tiltanám, mert annyit nem ér az egész és nem szeretném, hogy ez mennyen a képeim alatt. (Mondjuk nekem nem bunkók az ismerőseim, nem jelölök vissza olyan embert, akit nem ismerek..stb)
2016. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy az ismerőse volt. Nem keveredtem vitába az "ismerősével", azt írta "ki ez a ge#i." Csak annyit írtam vissza: "Nem vagyok ge#i"

Persze a trágár szót ő is leírta nem #ki. Végül törölte a trágár hozzászólásainakt, még a sajátját is "nem tudom" <nem tudja mit gondol a pónikról>. A fiúét is törőlte: "Majd én veszek neki pónit"

Csak a kérdésemet hagyta meg.

Utána, amit fent nem írtam a képe alá küldtem egy pónit (rajz, egy lány a pónijával, aki megsimogatta a póni sőrényét)

Nincs olyan, hogy valakit véletlenül igazolsz vissza, olyan sincs, hogy véletlenűl jelőlsz valakit, mert Mindkét esetben megerősítést kér.

/szerintem a lány valami animal-szexre gondolhatott, mert semmi okot nem adtam rá, hogy tiltson; egyszerűen beteges projekciói vannak a pónikról. (Amúgy ló, hanem póni.)

2016. dec. 11. 00:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered, minek kommentelsz a képe alá?
2016. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!