Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit reagáltál volna ebben a...

Mit reagáltál volna ebben a helyzetben? Milyen ember mond már ilyet?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok.

Van egy fiú barátom, akivel az elmúlt hetekben nagyon egy hullámhosszon voltunk. Sosem közeledett felém határozottan, csak bókolt, ezért úgy éreztem én fogok lépni. Próbáltam puhatolózni nála, de csak annyit mondott, hogy ő sosem szeretett senkit, és nincs is szüksége arra, hogy szeressék. De szívesen megdug, ha akarom.

Köpni-nyelni nem tudtam, csak bámultam magam elé és éreztem, hogy vörösödik az arcom. Sarkon fordultam és otthagytam.


2016. okt. 5. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Egyenesen elmondta, hogy ő milyen ember, mire nyitott és mire nem. Teljesen korrekt volt.
2016. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Sokan összekeverik az udvariasságot a flörttel.

Egyébként korrekt volt. Szexelni akar, de kapcsolatot nem. Jobb lenne ha utólag derülne ki?

2016. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Igazat mondott, tényleg nincsenek érzései. Mivel nincs érzelmi intelligenciája, a mondanivalóját sem sértésnek szánta, egyszerűen őszinte volt. Most már legalább tudod, hányadán állsz vele.
2016. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Micsoda világ! Valaki egyenes és őszinte és egyből megbélyegzik, hogy nincsen "érzelmi intelligenciája".
2016. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
autista tünetegyüttes leírását olvashattuk
2016. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%
hát márpedig András - nincs neki
2016. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Ismered személyesen, hogy ennyire tudod?:)


Talán az IQ-ját is meg tudnád mondani nekünk, ha már ennyire felkészült vagy?:)

2016. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyértelmű szexkaocsolatot akar. Ez,ha neked nem megy,mondd meg. Ha megy,akkor fogadd el! Mi ebben a misztikum?
2016. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Mi most a sértődés oka? Egyenes volt és őszinte. Fúj! Akár csak itt, ha ilyen vagy, megy a pirospacsi. Fúj!
2016. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

7-es András-

"ő sosem szeretett senkit, és nincs is szüksége arra, hogy szeressék. De szívesen megdug, ha akarom."


régebben az ilyenre bunkó tahót mondtak. Ma autista. Bókolt, kedves volt - majd elmondta, képtelen a szeretetre és nem is hiányzik (autista tünet) és megalázó módon beszélt egy 26 éves nővel.

A nőknek mindig fontos, hogy szeressék, ne csak szexeljenek vele - kivéve, ha autista a nő is. A nem autista curváknak is fontos lenne -csak szerencsétlenül alakult az életük.

2016. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!