Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor hogyan viszonyulhat...

Most akkor hogyan viszonyulhat hozzám a pasi?

Figyelt kérdés

Latásból ismerem, az én kezdeményezésemre egyszer beszéltünk, de csak röviden! Mosolygott,s még a szemei is egészen mosolyre meredtek, de nem nézett a szemembe, csak az irányomba! Olyan lágy volt velem hangra is


Máskor meg szálltam fel a buszra, nem fordult el, de nem nézett a szemembe, viszont leszállasomnál elfordította a fejét, mintha körbenézne, de a testével nem fordult el


Ez a srác sose néz rám, ha sejti ha nézem, de egyébként is introvertált típus!

Szerintem ha akarna vmt, akkor lépne, csak akkor nem, ha félénk, s erre nagy az esély. De ő olyan furán félénk, inkabb úgy néz ki, mintha zavarban lenne, s talán ezért nem tart senkivel szemkontaktust, minha az olyan intim dolog lenne, de van benne vmi. Gondolja, hogy belelátnak az emberek?!

Vagy: baratnője van, s ettől még lehet zavarban levős


De mit gondoltok, hogyan közeledjek hozzá megint? Csak finoman, óvatosan?


Érdeklődőbbeknek: privát leírom bővebben a sztorit, ha küldtök üzit


2016. dec. 11. 17:23
 1/8 A kérdező kommentje:
S az számít ha tőlem elnéz a másik irányba, úgy mosolyognak a szemei?
2016. dec. 11. 17:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit kombinálsz? Csak nyert a Fradi...

:)

2016. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hehe, te sosem konbináltál lannyal kapcsolatban? Majd eljön annak is az ideje, és nem kellemes tépelődni
2016. dec. 11. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
De, 20 évvel ezelőtt. Gyanítom, kinőttem.
2016. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nah, ennek szívből örülök! Akkor adj valami tanácsot
2016. dec. 11. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha akar valamit, ahhoz nem szükséges asszisztálnod. Tudom, hogy hajt a vér, mint mindenkit, de valami nem kóser a gyerekkel, hogy ha annyira életképtelen, hogy előre mozduljon. Vagy csak arcidegzsába és nem is mosolyog. Vagy zavarban van, de nem is tetszel neki. Ha kanos lenne, nincs az a "zavar", ami visszafogja. Szóval szard le, lehet ezt várja, ez majd motiválja annyira, hogy kezdeményezzen. Ha meg nem, akkor veszett fejsze nyele.
2016. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De olyan fura és magaba zárkózó! Ha lenne esélyem, de besz@ri, akkor mégis mit csináljak? Attól még lehet szimpatikus és jó ember! Ezért kéne vhogy óvatosan közeledni, el ne riadjon a kicsike

Hangra nem határozatlan, nem remeg a hangja, stb., de a testbeszéde elég fura


Most ha rákérdezek, hogy mi a neve, facéja, és egyéb, az már elég rámenős, nem? Elég hosszú ideje kerülgetem

Az tegyük hozzá: én látom ilyennek, persze, más ember is lehet valójában, mint ahogy én most leírtam

2016. dec. 11. 19:17
 8/8 A kérdező kommentje:
De mosolygotg olyan édesen és megilletődötten, a szemecskéje is! Vagy udvariasság? Ja, és másoktól ha pasi, ha nő, elhúzódik, de tőlem nem. Mintha megmeredne néha
2016. dec. 11. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!