Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok! Ti is úgy érzitek,...

Fiatalok! Ti is úgy érzitek, hogy jobb lett volna a 80-as években fiatalnak lenni?

Figyelt kérdés
Én huszonéves vagyok, és szívesebben születtem volna harminc évvel korábban, hogy 2016 helyett 1986-ban legyek ennyi éves, amennyi most.

2016. dec. 12. 18:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, akkor még nem borotválták a lányok a vaginájukat. Szeretem, ha szőrös.
2016. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A 80-as években voltam gyerek, és még a kb 8 éves korom előtti traumáim ellenére is mennyei volt a magyarországi 80-as évek, sokunk számára. Hosszan sorolhatnám az akkori, általános jellegű tényezőket...


Bár persze volt néhány hiányossága és sajátos hibája annak a korszaknak is, de összességében mennyei volt, ellenben ez az 1990 óta tartó elidegenedett világ kiábrándító, abszurd, és többségében elmebeteg (nem csak a 80-ashoz képest, hanem elve elmebeteg világban élünk már, Magyaro-on főleg).

2016. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, akkor jobban tudtam volna érvényesülni mind szakmailag, mind magánemberileg.
2016. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!