Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mekkora baromság már, hogy...

Az mekkora baromság már, hogy sima kommunikációba belecsempészni egyénre szabva a dolgokat?

Figyelt kérdés
Pl olyanokról beszélni egy tárgyról mint ha magáról az emberről beszélne, kivetitve az érzéseit, vágyait. Dohányboltba van egy csaj arról tapasztalom hogy mintha igy próbálna rám hatni szexuálisan vagy gerjeszteni, hogy én megsajnáljam.. vagy nem tudom mit vár.. De utálatos ez a kommunikáció, mikor egy tárgyról kérdeznék, vagy beszélnék, erre meg úgy kezeli mintha ő maga lenne. Mégis milyen felfogásra vall az ilyen?
2016. dec. 12. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt most fogalmazd meg úgy,hogy mi is megértsük.
2016. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Na,te sem kommunikáltál még, mint embern
2016. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Erre egy értelmes válasz: szerintem holdon paprikás krumpli a tsunami hírekben építve alapon véve ünnepi boldogság.


Na tehát, annyira értelmes az a kérdés, amit te itt most összehoztál, mint az a válasz, amit én adtam neked.

2016. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Najó, akkor inkább úgy mondom, miért kell célozgatnia egy embernek személyesen, egy személyre, ha más dolog van témában? miért kell személyeskedni?
2016. dec. 12. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Huh?
2016. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értem az a kérdés hogy szexuális utalásokat tesz. Szerintem egyértelmű miért teszi. Tetszel neki de az túl közönséges ha felfekszik a pultra és szétteszi a lábát. Nem hogy örülnél az érdeklődésének. Amennyiben meg zavar esetleg közöld vele.
2016. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Légyszi komolyan írj le egy rövid szituációt, mintha egy könyvben párbeszéd lenne.

Tehát:

...és akkor bementem a boltba.

- Jónapot kívánok! - Köszöntem.

- Habala blabala. Bla! - Mondta Marcsa.

- 3 kiló pálpusztait kérek. - Mondtam neki.

- Habala pfff, blabla böff. - Méltatlankodott Marcsa.


Na, szóval kb így, hogy értsük miről is akarsz beszélni, mert semmi nem jön át :D

2016. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Van egy sanda gyanúm, hogy a füstszűrő nélküli cigaretta kapcsán a srác péniszméretére célozgatott az eladó, de ne legyen igazam. Tényleg meglehetősen homályos a kérdező megfogalmazása.
2016. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És pontosan mekkora a péniszméreted?
2016. dec. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!