Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 4mm-es fulbe hogy rakom bele...

4mm-es fulbe hogy rakom bele a Sima 6 mm-es fultagitot?

Figyelt kérdés
4mm-es a fulemben a lyuk, eddig csak tuskecel es csigaval tagitotram, most elmentem venni egy ilyen sima hagyomanyos lyukas fultagitot (szilikon) ami 6mm-es. A csiganal meg a tuskenel konnyen megy, hisz csak bele kell tolni a fulbe mikozben eegyre jobban vastagodik. De egy ilyen szimpla tagitot hogy rakjak be??? (Eddig nem nagyon ment)

2016. aug. 25. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

4mm-es lyukba 6mm-es fültágító elég nehezen fog belemenni (=sehogy), tapasztalat. Pont ugyanúgy voltam mint te. Az én kreatív szobatársam azt találta ki, hogy három fültisztító pálcikát nyomott bele egyesével a fülembe, ami baromira fájt, de kellett. Jobban belegondolva okosabb megoldás lett volna celluxszal vagy szigetelőszalaggal körbetekerni egy kisebb tüskét, hogy ezáltal az elég vastag legyen (és ezt ajánlom neked). Kitágítod így 6mm-ig (vagy mivel szilikon, akár 7mm-ig is mehet), és már bele is tudod tenni a tágeszt.

Remélem, segítettem!

2016. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Lehet en is igy fogok most tenni :D
2016. aug. 26. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem semmilyet ne rakj bele, mert ha meglátlak az utcán tuti beleteszek egy jó kis kilós lakatot, aztán lehet leflexelni a fükedről hülye gyerek. Udorító dolog a fültágító. Minek kell az összes baromságot átvenni a bennszülöttektől? Kiváncsi vagyok ha pár év mulva kimegy a divatból, mit csináltok majd a gusztustalan lógó fülcimpátokkal.
2018. júl. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!