Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szerelmes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok. A ferfi idösebb 17 évvel én 26 vagyok. Már egy éve ö hord haza munkabol szoval BUSZSOFÖR megj. Már a szó hallatan tudom mit gondolnak az emberek, de köztunk van valami kapocs. Talán megörültem?

Figyelt kérdés
Elhatároztuk játékból eljátszuk a tobbi ember elött h.eggyütt vagyunk, amugy nemtörtént semmi. Csak h.mennyire pletykások.Minden este! Felhivott ha leszálltak az emberek és kibeszéltuk mire jöttünk ra mit hallottunk gyerekes, de szorakoztató.A baj h. Hiányzik ha nem hiv meg már h. ha nemlatom két napig.van tapasztalatom sracokkal, de senkivel nemvoltunk ilyen hullamhosszon.Mit tegyek? jovo héttöl átteszik másik járatra és szerintem mar ő is szeret(mondta,irta)de ugyis érzem h. Nincs ertelme?

2015. okt. 24. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha csak a korkülönbség a gond, akkor szerintem az nem gond. Ha egy hullámhosszon vagytok (buszon kívül is), akkor az jó dolog. Egy valamit azonban érdemes megtudnod, mielőtt belemerülsz: ennyi idősen hogyhogy nincs családja?
2015. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nem élnek egyutt. Van ket fia, akiket imád ök az annyukkal élnek.
2015. okt. 24. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Irta, mondta is, hogy szeret..akkor? Hivd el kavezni vagy csak dumalni. Szerintem itt mar nem is kell mast tenned, egyertelmu, hogy o is azt szeretne amit Te. :)
2015. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól érzitek magatokat együtt, akkor szerintem nincs miről beszélni. Mindig lesznek emberek, akik rosszat mondanak, mert rosszindulatúak. Amit érzel, az számít.

27F

2015. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!