Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a nők akik szabadon/függe...

Azok a nők akik szabadon/függetlenül élnek, "mert így "jobb akkor mégis miért szomorúak/depissek?

Figyelt kérdés

Mostanában egy csomó nővel beszélgetek, akik nem akarnak komoly párkapcsolatot sem tőlem, sem mástól csak "alkalmi" kapcsolatot mert hogy az milyen jó ugye megkötések nélkül stb.

Egyébként teljesen megértem a néző pontjukat, mert manapság aztán normális kapcsolatot kialakítani valami rohadt nehéz lett, és általában csalódás szokott lenni a vége.


Viszont akkor sem értem a dolgokat.Úgy veszem észre, hogy a nők, és a férfiak között egyre nagyobb a szakadék ez miatt. Nem tudok bízni az ilyen nőkben, és legtöbbször ezért szoktam őket elküldeni (akaratom ellenére is, mert megbízhatatlanok...nem társak, ha értitek mire gondolok).

Elég sok ilyen nővel találkoztam/kavartam mostanában de olyan semmi értelme az egésznek dolog.


Legtöbb ilyen csalódott nőtöl azt hallom, hogy elég volt most kiélvezem inkább, hogy szabad vagyok élek! Én ezt értem, de akkor mégis miért nem jó így egyedül sem???

Itt arra gondolok, hogy értem én azt hogy valakinek elég ha csak megdugják..de az már nem, hogy mindenkinek mostanában. Telle van a facebook siránkozó nőkkel, hogy senki sem szereti őket, és érezni akarják hogy szeretik őket...nem értem most veszítettem el a fonalat. Őszintén szólva totálisan levan értékelődve a női nem a szememben, és ez nekem a legnagyobb probléma.


Trendből megy ennyire mostanában ez a dolog? Sokkal nehezebb érezhetően barátnőt találni, mint mondjuk 2 éve, tényleg mintha csak ingyen k***kal jönne össze az ember így néha...ebben a hónapban négy ilyen lánnyal is volta, és egyáltalán nem érdekelete őket semmi csak kizárólag maguk, hogy nekik jó legyen aztán kész.

Életemben nem szereztem ennyi rossz tapasztaltot.


Nem akarok lázadást kelteni, mert tudom hogy nem mindenki ilyen...de azért nem értem.


Amikor egy nő szabad akar lenni, akkor mégis mit akar????

Komolyan úgy jön le nekem, hogy amúgy midnent egyszerre:

-szeressenek (az összes pasi aki egyszerre vagyok)

-törődjenek velem (mindenki)

-stb stb....


És komolyan mondom, hogy szinte a semmiért cserébe, csak a testért...:/


24f



2016. dec. 14. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából párkapcsolatban is szabadnak kellene lennie mind a nőknek mind a férfiaknak. Ugyanakkor ez valójában nem szokott megvalósulni, ezt sokan érzik - nők és férfiak is - ezért nem szeretnének komoly kapcsolatot, ugyanakkor nem, nem elég, hogy "megdugják őket", mivel az ember társas lény, ezért vágyik arra, hogy szeressék, elfogadják. Hidd el, jó dolog függetlennek és szabadnak lenni, de a társra való igény időnként igenis fel fog merülni az emberben. Viszont elköteleznie magát meg nem éri meg, mert sok hátránya van, így inkább küzd néha a társ hiányával, de cserébe kap sok mást, ami a szabadság velejárója.
2016. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

"miért szomorúak/depissek"


Mert akit akarnának, az nem akarja őket...

Helyette van sok másik, akiktől nem akarnak semmit...legfeljebb alkalmi eztazt.

Aztán majd 40 éves korukra rájuk jön a babázhatnék, gyorsan összeszednek egy lúzert, csináltatnak vele egy kölköt, majd dobják a krapekot. Az fizethet gyerektartást, és még bejött egy gyerek is. Tiszta hasznon.

Pont egy ilyen libával jöttem össze kb 12 éve, szerencsére velem nem jött össze semmi, de épp néztem a facebookon, ott örül egy kölköknek, és nagynehezen kiírta, van kapcsolata...de a pali olyan képet vág mellette, mint akit kivégzésre visznek. Na kb a csaj is. Hosszú életű dolog lesz, gondolhatod.

2016. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Siránkoznak, nehogy azthidd hogy komolyan. az egész csak rájátszás, önsajnálat, saját érdekeik kényelmeikért, hogy elérjenek dolgokat, meg szánják őket. Én meg pont azt vettem észre, mintha sokszor csak szórakoznának. úgy beszélnek dobálóznak érzelmekről, kapcsolatokról mintha csak egy kis piti dolog lenne, de nagyon nem erőltetik meg magukat.
2016. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez az új trend, amit a nyugati "civilizációtól" importáltunk. Az érzelmi sivárság. "Valósítsd meg önmagad", sulykolják a plakátok, hogy telefon, vagy épp valami kence vásárlására ösztökéljenek. A birkák próbálják követni az ostoba pletykalapok által futtatott agyhalottak példáját, de "depisek", mert a természet nem erre teremtette az embert, így ellentétbe kerülnek önmagukkal, emberi valójukkal. Nem kitartóak, ha akadályba, problémába ütköznek, példát vesznek egy idióta bloggerről, akinek ugyan pokol az élete, de nem vallja be, mert neki a "Szex és New York" az iránymutató. Túlmutatnék: ha nincs stabil párkapcsolat, akkor nincs házasság, család, nincs összetartó rokonság, környezet, falu, város, nemzet... Sokkal könnyebb az egykéket irányítani és megosztani. Javaslom, ne állj le az ilyen nőkkel, a kevesebb több:) Vagyis várj egy érzékeny, normál morális értékekkel rendelkező hölgyre, hidd el, létezik! (Ne alacsonyítsd le magad az ilyen olcsó prédákkal.)A legjobbakat és a legjobbat kívánom neked. Ha már ezt észrevetted, akkor megérdemled:)
2017. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!