Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érhetném azt el, hogy...

Hogyan érhetném azt el, hogy ne vággyak barátnőre?

Figyelt kérdés
Nem véglegesen (csak 4-5 évre), szeretnék barátnőt majd, meg most is, de egyszerűen mindig azon gondolkozok, hogy milyen jó lenne szeretni egy lányt aki viszont szeret.
2016. dec. 14. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyire azért ne szervezd már meg előre az életedet."csak 4-5 évre",aztán kifogy az elem és eldobod vagy hogy kell ezt elképzelni?Amúgy bocsi,ha nem jól sikerült értelmeznek a leírtakat,elég kesze-kusza.
2016. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vágyok barátnőre de "nem" lenne jó, mert nem tudnék rá szánni elég időt az egyetem mellett.


4-5 év múlva érné el a megfelelő töltöttségi szintet az elem és aztán a töltőn rajta maradna és nem merülne :D

2016. dec. 14. 23:36
 3/4 A kérdező kommentje:

Jajj

Most olvasom mit írtam a kérdésbe, kapkodva írtam


Szóval:

Szeretnék barátnőt és vágyok barátnőre nagyon de nem lenne jó ha lenne az elkövetkezendő 4-5 évben

2016. dec. 14. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:

:D Ja,értem.

Hú,ez így nagyon nehéz lesz neked.Az egyetemen sem tudnál valakire rácuppanni?Együtt tanulhatnátok.. :).Az érzelmeidnek és az ösztönnek nem tudsz parancsolni.4-5 év az nagyon hosszú idő.Alakul az majd,hidd el,ha akarod ,ha nem. :)

2016. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!