Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érhetném el, hogy ne...

Hogyan érhetném el, hogy ne olyan emberek mellett álljak akik semmibe vesznek?

Figyelt kérdés

Amennyit csak lehet megteszek az emberekért, hogy ha később úgy alakul, hogy nekem kell majd segítség, ők ott legyenek..


De az a konklúzió kezd kirajzolódni, hogy akiknek segítek egyáltalán nem akarnak nekem segíteni, sőt még ha lehet keresztbe tesznek, ellenben akinek nem segítek (mert mind munkahelyen, egyetemen, bárhol az életben) (mert mindenkinek egyszerre én se tudok) ők sokkal több hajlandóságot mutatnak..

Rosszul választottam meg őket..tudom

De, hogy tud ennyire undorító lenni valaki, hogy tűzbe nyúlok érte, ő pedig keresztbe tesz?:(


2016. ápr. 8. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek annyira segíts, amennyire ők segítenek neked! Ez az íratlan szabály. Ezt meg kell figyelni, hogy ki mennyire tart veled a bajban, és mindenkinek annyit nyújts, amennyit ő neked...
2016. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne segits senkinek azert, mert majd egyszer visszasegit. Nem lehet igy megvenni embereket. Sot, keretlenul akkor se segits, ha nem varsz erte viszonzast.
2016. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Roland G. ***** válasza:
Minél jobb vagy valakihez, annál rosszabb.Ezt nem véletlenül szokták mondogatni az emberek.Úgy segíts,hogy ne várj el viszonzást és akkor nem lesz csalódás.Maradj meg olyannak,amilyen vagy és biztos lesznek olyanok,akik értékelni fogják a személyiségedet.Aki pedig nem értékeli,azt felejtsd el!
2016. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel az "azért segítek, mert ha egyszer segítségre lesz szükségem, akkor elvárom a viszonzást" hozzáállással ugyan olyan érdekember vagy, mint akik nem viszonozzák a segítségedet. Mennyivel nemesebb lenne, hogyha nem azért segítenél másoknak, mert utána elvársz érte valamit cserébe, hanem önzetlenségből.
2016. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!