Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha nekem jólesne ha...

Gáz ha nekem jólesne ha valaki lefktetne mintha még kicsi lennék, eseleg mesét olvasna meg betakargatna? Mostanában szeretet hiányos vok. Szerintetek gáz lnne megkérrrni anyukámat? ő nagyon nyitott.18f

Figyelt kérdés
ő megértő és nyitott és tudom h bármikor megtenné, de én szégyellem. gáz és beteges...
2016. dec. 14. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
De cuki vagy! :) Imádom mikor a férfiak/fiúk vállalják,hogy ők is érző emberek!(Még akkor is ha nálam ez már átmegy azon a bizonyos határon.)Szerintem viccesen kérd meg,ha tényleg nyitott ilyenre akkor nem lesz olyan fura a szitu.De azért remélem ,ebből nem lesz pelenka fétis. :)
2016. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
távol áll tőlem. ez depi és szeretet hiány, valahogy nem találom a helym és hiányoznak azok az idők amikor anyu megfürdetett meg ágybadugott, mesélt nekem betakargatott másnap meg oviba mentem stb...
2016. dec. 14. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Simán mikor alvás előtt vagy hîvd be beszélgetni s mond neki.:)

Páromnak is volt ilyen időszaka egy két napig anyuka halálának évfordulóján és kérés nélkül csináltam. Mindenki néha sebezhető és visszatérne ehhez az időszakhoz ami biztonságot adott.

Anyud nem fog furán nézni hidd el.:)))

2016. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
beszéltem anyukámmal, és nagyon megértő volt, és ma este hamar ágyba kerülk meg nah, ciki leírni, kimondani is az v0lt, de jó lesz , alig várom , köszi a bíztatást, és utolsó, résztvétem!
2016. dec. 15. 16:05
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából csak azért emeltem ki a kérdést, hogy elmeséljem hogy megtörtént a dolog, és azóta majdnem mindig megtörténik és komolyan nem aludtam ilyen jól nagyon régóta xD de most komolyan, mindenhol jobban teljesítek.
2016. dec. 20. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:

De jo :) Ha az en fiam lennel, orulnek, ha meg mernel erre kerni :)

Ugyanakkor, hmm, az en fiam csak heteves, de mar neki is azt mondta a pszichologus, hogy erzelmileg eretlenebb a koranal, mert nagyon bujos, szeretgetos. Lehet, hogy jol jonne esetedben is egy ilyesmi vizsgalat, esetleg kezeles. Legfeljebb kiderul, hogy szuksegtelen es megnyugszotok.

2017. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia, én nem hiszek a pszichológusban. Igazából ha csak nem valami nagyon komoly baj van, akkor nem igen látom értelmét, de ha van valami ami komoly, akkor pedig már pszichiáter. Ha valaki nem tudja a dolgokat magában letisztázni és kell egy másik fél aki támasz lehet neki ebben, segíthet neki, átsegítheti, akkor kell pszichológus. nekem nincs rá szükségem. Mindenki más, és nem hiszem hogy rálehet húzni egy sablont az emberekre. Sztem hagyni kell kibontakozni mindenkit. én erre most jöttem rá, nem leszek rosszabb ha anyu 18 évesen még betakargat néha, és ennyi...
2017. jan. 3. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmikepp nem leszel rosszabb :) Irigylesremelto lehet a kapcsolatotok :)
2017. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!