Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy baj ha valaki az élet...

Nagy baj ha valaki az élet minden terén tehetségtelen?

Figyelt kérdés

Nem botrányosan rossz, de nem is jó semmiben. Iskolában közepes tanuló volt, egyetemre nem járt, mert semmi se érdekelte és semmiben sem volt jó (se reál, se humán tárgyak, se nyelvek), memóriája nagyon rossz, középszerű munkája van, amit kisebb-nagyobb hibákkal meg tud csinálni.

Nem jó a sportokban, kézügyessége nincs, jól el tud beszélgetni az emberekkel, de különösebben jó kommunikációs készsége sincs. Külsőre se egy nagy szépség.

Nagyon gáz egy ilyen ember szerintetek? Sok ilyen ember van, aki semmiben sem jó?


2016. dec. 14. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
ha boldog, akkor nem baj.
2016. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen nincs hogy valaki mindenben béna inkább a lustaság meg az érdeklődés hiánya miatt lesz ez
2016. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pedig sajnos tényleg mindenben rossz vagyok, és nem a lustaság az oka. Évekig jártam táncolni, mégis mindig én voltam az utolsó a csoportban, aki megtanulta a mozdulatokat. Hiába tanultam sokat, mégis közepes tanuló voltam, más ennyi tanulással kitűnő lett volna. Angolból különtanárhoz jártam évekig, nagy nehezen másodjára meglett a nyelvvizsga, de megszólalni nem tudnék a nyelven.

Az első munkahelyemről azért küldtek is, mert túl sokat hibáztam. Mostani munkahelyemen is mondták már hogy önállótlan vagyok, nem lehet rámbízni semmit fél év után sem.

Annyira igyekszem, de valahogy mégse jön össze semmi. Egyszerűen mindenben rossz vagyok.

2016. dec. 15. 01:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a memoriam jo bar csak abban ami erdekel is :D de a tobbi ram is igaz. Mondjuk en jarok egyetemre mert szuleim eroltetik de sorra bukom el a targyakat. Sose voltam semmiben jo. Hobbim sincs. Nem tudom igy mi lesz velem hogy lesz nekem olyan munkam amibol megelek es tudom is vegezni...
2016. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, hogy te is ilyen cipőben jársz, de legalább nem vagyunk egyedül. :) Azon egyébként ne aggódj, hogy nem lesz munkád, valami mindenkinek akad, az más kérdés milyen. :/
2016. dec. 15. 15:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem rohadtul gáz. Olyan unalmas, semmilyen, személyiségtelen ember az ilyen. Nem bántani akarlak, ezeket tényként mondom.

Rohadt sok ilyen ember van.

2016. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg utolsó, én is így érzem, dehát ez van! :)
2016. dec. 15. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Neked is van életcélod, csak még nem tudtad meg. Lesz valami, amiben tehetséges leszel, ami a hivatásod. Ne aggódj, mindenki máskor tudja meg, és a küldetésednek nincsenek előjelei! Ne bánkódj, én is mindenben béna voltam, aztán rájöttem, mi az ami nagyon is az enyém. Az élet váratlanul fogja az utadba sodolni! Én meg szurkolok!:)
2016. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! Megkérdezhetem neked mi volt az életcélod? :)
2016. dec. 15. 21:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem őket, amiatt, hogy nem érdekli őket semmi, nem azért mert nem tudja megstoppolni a zoknimat (kézügyesség). de ez az én véleményem. Nekem az se kell, hogy jó legyél benne, csak mozgasson meg valami.
2017. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!