Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon Angelina Jolie tudta,...

Vajon Angelina Jolie tudta, hogy egyszer még ő lesz a világ legszebb nője?

Figyelt kérdés

2016. dec. 16. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
soha nem volt az.
2016. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem az.
2016. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy lesznek ilyen válaszok, de akkor is őt tartják annak.
2016. dec. 16. 16:22
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Attól, hogy te ideírod, hogy őt tartják annak (kik? és mit számít, ha annak tartják?), attól még a világ töbi részének nem ő lesz a legszebb.
2016. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Miért, ki ő, látnok?


Gobbi Hilda tudta, hogy b*zi lesz?

Zámbó, hogy fejbe lövi magát (vagy lövi valaki)?

Szécsi, hogy öngyilkos lesz?

D. Carradine, hogy perverz szex közbe hal meg?

W. Houston, hogy túladagolja magát?

József Attila, hogy elindul a tehervonat?


Honnan tudta volna Jolie, hogy ki/mi lesz belőle?

2016. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Tartsák csak, én soha nem tartottam annak, ahogy most sem. Az meg, hogy más ki kit minek tart, marhára nem érdekel. :)
2016. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

de akkor is őt tartják annak. - kik es mikor?

Mert mostanaban biztos nem, ha nem lenne hires sokan csak a beteges sovanysaga miatt vennek eszre, arcra is max atlagos. Ha o lenne a legszebb akkor lenne a birtokaban legalabb 1 nemzetkozi szepsegverseny dij.

Amugy te tudtad hogy ma hulyeseget fogsz kerdezni?

2016. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerinted érdekli? Én valahogy nem hiszem :)

Egyszer találkoztam vele személyesen (recepciós voltam egy budapesti hotelben), nagyon kedves nő volt, de egyáltalán nem akkora fenomén, mint hinné az ember.

2016. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

A TV és a közmédia hatására alakult ki a legtöbbekben és a társadalomban ez a nagyon torz, és valótlan állítás. Hogy az Oscar-díj átadó gálákon meglehet szavazni a világ legszebb nőjét vagy legjóképűbb pasiját. Ami lássuk be nettó hülyeség. Mivel nem az egész világ népessége vett részt a szavazásban, illetve nem a világ lakosságából lehetett választani, hanem csak pár színészből.



Másfelől a szépség nem bír azzal azzal a tulajdonsággal amivel a matematikában a számok -azok közül sem mindegyik számcsoport-.


Például van egy csoport rendezetlen pozitív, egész számom. Ezeket bármikor rendbe tudom rakni, ha kiválasztok két elemet a csoportból, majd összehasonlítom őket, hogy kettejük közül melyik a nagyobb -például egy számítógép ezt úgy tenné meg, hogy kivonná az elsőből a másodikat, ha ez negatív akkor a második a nagyobb, ha a pozitív akkor az első, ha 0 akkor egyenlőek egymással-.


Az algoritmus igen egyszerű, fogok egy véletlenszerű számot, majd kivonogatok belőle mindig egy a csoportból vett másik számot. Ha sose lesz a kivonás eredménye negatív -vagyis már elvégeztem a választott szám, többivel való összehasonlítását- akkor szerencsém volt, mert ez a szám volt a legnagyobb. Minden más esetben, ha negatív lesz a kivonás eredménye, akkor a véletlenszerűen választott számnál nagyobb az a szám amit kivontam belőle. Ekkor elölről kezdődik az algoritmus.


De ezt nem tehetem meg a nők csoportjában a szépség függvényében. Egyrészt mivel túl sok van belőlük, és időigényes, másfelől a szépség egy kvalitatív fogalom és individuumonként változik. Már két nőről nem lehet megállapítani kvantitatívan(!) hogy melyik szebb, egyszerűen csak egy statisztikai felmérést lehet végezni ami viszont csak reprezentatív lehet, de nem valós eredmény..


Vagyis ha két nő esetében nem lehet elvégezni a műveletet, akkor egy kisebb csoportban, egy társadalmon belül vagy a világon belül még annyira sem...

2016. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Mivel a szépség eleve szubjektív, így már alapjáraton sincs értelme a fő kérdésednek.

Lássuk a kommentbeli állításod:

"de akkor is őt tartják annak"

Ez így elég semmitmondó. Kik tartják annak? Próbaképp beírtam google-be "most beautiful woman in the world", erre kiadott egy 2016-os 10-es listát. Azaz ez alapján még az első 10-ben sincs benne.

Persze ez csak egy 2016-os lista, nézzünk egy "all times" statisztikát. Szintén elfogultság nélkül a legelső oldal, amit valószínűleg a legtöbben látogatnak:

[link]

Na, itt például bárki szavazhat tetszés illetve nemtetszés szerint is. Perpillanat Angelina Jolie fasorban sincs azzal az 50 hellyel, a szavazók szerint ugyanis többeknek nem tetszik mint ahányaknak igen.


Persze ebbe is bele lehet kötni hogy azért pár tízezer szavazat mennyire reprezentatív, de azt azért elég jól példázza hogy rengetegen nem osztják a véleményed.

2016. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!