Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók mostanság...

Miért ilyen bunkók mostanság az emberek? (persze nem mindenki)

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megsérteni, csak arról lenne szó, hogy engem a neten meg a valóságban is mindig csak úgy elpasszolnak. Neten, mondjuk beszélek valakivel, mire hirtelen azt mondja, hogy hagyjál békén te ribi (ez egyszer volt) és letilt. Valóságban meg ha jön valaki más, akkor velem már nem beszél rögtön, csak a másik foglalja le.

Szóval ilyesmikről van szó. Esetleg tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan reagáljak ezekre? És egyáltalán milyen okból teszik ezt?

Köszönöm a válaszokat előre! :)


Ui.: Nem akarok általánosítani, senki ne sértődjön meg. :)


17/L



2016. dec. 18. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Ne csodálkozz, babuska
2016. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó csaj vagy?
2016. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

He?

Ömmm, na oké. Kitettem egy kérdést és egy rendes válasz sem érkezett rá.

#1 van okom, hogy kitettem a kérdést, nem csodálkozom, inkább érdeklődöm

#2 ez nem társkereső, nem válaszolok

2016. dec. 18. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom nem vagy az. Csak mert a jó csajokkal nem szoktak bunkók lenni, mert be akarnak náluk vágódni.
2016. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írta, hogy pasival beszél, egy másik csaj jön, és azért koptatja le, mert az jobb?

Semmi köze a jócsajsághoz, max. az udvariatlansághoz. Nekem egy kolléganőm ilyen, mondok neki valamit, és látni, hogy máshol jár, vagy elkezd beszélni mással. Esetleg ötször mondok /kérdezek tőle valamit, mire válaszol.

A nagyhangúakkal ezt nem teszi meg, én csendesebb típus vagyok (ami nem szinonímája a hülyének), velem megteszi, pedig azt mondja, kedvel.(?)

Ilyenkor abbahagyom a mondatot, akár a közepén, és teszek egy megjegyzést: látom, nagyon érdekel.

Szerintem nem érdemes rágódni rajta, én már csak a munka miatt beszélek vele, te se puncsolj annak, aki semmibe vesz.

Meglepően sok ember észreveszi magát, és változtat a viselkedésén, ha látják, hogy bármit nem tehetnek meg.

2016. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a legjobb a nyílt, egyenes közlés. Nem nyafogni, nem drámázni, de megmondani, ha valami nem tetszik. Megfelelő hangnemben, nem támadóan, de őszintén. Akinek az intelligencia szintje megfelelő tartományban van, hidd el, érteni fog belőle. Önbecsülésed is nagyobb lesz, mert kiálltál magadért, és nem bunkón tetted.
2016. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a rendes választ! :)
2016. dec. 18. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért? Velem nem ugyanezt csinálják a lányok? Ők ráadásul még csak nem is képesek semmit sem írni hanem inkább egyszerűen eltűnnek... 25/F
2016. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!