Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ki szült mostanság Vácott?...

Ki szült mostanság Vácott? Elmesélné milyen a kórház? Nem tudok dokit sem választani, mert mindenki mást ajánl. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még csak most fogok októberben, de pont tegnap volt a szülésfelkészítő keretében ilyen körbevezetés. A szülészet, gyerekágyas rész szépen fel van újítva, van alternatív szoba, 3 szülőszoba, ha megszületett a baba, akkor 4 ágyas szobákban kapsz helyet, mindhez van külön zuhanyzó/wc...szóval a tárgyi feltételek jók. Látogatni viszont a babát majd csak üvegen keresztül lehet és a szobákba sem lehet látogatónak bemenni.

Orvosokról annyi infóm van, hogy a Dubecz dr-t dicsérik nagyon, de én pl a Szaniszlónál fogok szülni, mert nincs keretem végig magánba járni. Gyurkovicsnál is most szülnek/szültek ismerősök. De lehet neked totál más orvosok lesznek szimpik.

2013. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 éve szültem ott,akkor meg voltam mindennel elégedve.Akkor még nem volt felújítva,így a körülmények elég fapadosokat voltak..Az orvosom dr.Dubecz Dani volt,nagyon tudom ajánlani,mi már elköltöztünk Érdre,de innen is visszajárok az éves vizsgálatokra,jobb orvost úgysem találok.

A szülésznőm Marika volt.

ár 40 éves elmúltam,szóval nem valószínű,hogy lesz újabb baba:(

2013. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam Dubecz Daninál....és szeptembertől már Esztergomban vezet szülést és Vácon már nem!!!!Emiatt én nem tudom őt választani orvosomnak!
2013. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!