Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akar mostanság mindenki...

Miért akar mostanság mindenki 30 fölött gyermeket vállalni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 21:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Nekem már anyukám 1984-ben is 32 évesen szült először majd 35.évesen a tesómat. Tökéletes anya és én is mindig így terveztem. 28N
2014. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
65%
1986 akart lenni bár lényegtelen is,mikkor volt, csak azért írtam mert mostanságot írtad.
2014. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
29%

Mert ha valaki csúszás nélkül megcsinál egy alapképzést mesterrel, akkor is legalább 24 éves, nyilván nem fog azonnal szülni rohanni a semmire, hanem először karriert épít, férjet választ és összegyűjti a rávalót.

Nem fordítva, mint itt sokan csinálják. Az, hogy mindenki azért túlzás, mert már elég sokan ellettek gyerek a korosztályomban, megjegyezném a semmire...

23/L

2014. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%

Miért gondolod, hogy mindenki akkor akar?

Szerintem mindenki akkor akar, ha megfelelőnek érzi a körülményeket, megtalálja a megfelelő partnert, stb. ez lehet 20-45-ig bármikor. Már aki tervezi és nem becsúszik.

2014. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
53%
Akartam volna hamarabb, de a huszas évekbeli párjaim nem velem tervezték a családalapítást. A férjemmel 2013-ban házasodtunk, 30 éves voltam, abban a évben a gyermekünk megszületett. Szóval így sikerült, jó lett volna 27-28 éves korom körül, de ez van.
2014. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos nem mindenki.

Sokan szülnek segélyre.

2014. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
21%

Én lehet gonosz leszek de 18-28 éves kor között én csak olyant ismerek akinek becsúszott aztán megtartották, egy sem így tervezte.

Az, hogy közbe felnő a feladathoz termesztés és hogy utolag jó dolognak tartja az is, de hogy egy sem tervezte előre csak így alakult az biztos. Persze biztos vannak akik így tervezik de szerintem nagyon ritka.

2014. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
50%

Én dolgozom 18 éves korom óta, van két szakmám, amiből az egyiket diplomával szereztem.

23 évesen szültem az első lányom (2 éves volt, amikor lediplomáztam) és 26 évesen a második lányom.

Érettségi után okj-s képzést csináltam, amivel egyből eltudtam helyezkedni egy külföldi cégnél. Mai napig ott vagyok.

Nem a semmire szültem, volt előtte munkaviszonyom.

2014. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
43%

Ez most hogy jön ide utolsó?

Ez miért válasz a kérdésre?

2014. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%

Nem biztos, hogy így akarja, de csak akkor lesz lehetősége. Addigra találja meg a párját, addigra ér oda a karrierjében, hogy már egy gyerek felnevelését is megengedhesse magának anyagilag.

Azért ha adott egy nő, aki elvégzi az egyetemet, munnkát vállal, és nem egy 20 évvel idősebb gazdagabb pasival képzeli el a jövőjét ( mert mondjuk a párja is vele egykorú és ő is még most építi a karrierjét), 30 alatt nem nagyon jut el odáig, hogy gyereket vállalhasson.

2014. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!