Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok rosszul az...

Csak én vagyok rosszul az emberek ilyen szintű megkülönböztetésétől?

Figyelt kérdés

[link]

Miért van az, hogyha valaki szül egy négyes ikreket, akkor egyből médiafelhajtás lesz belőle, a miniszterelnök meglátogatja őket és mindenki személyes támogatásáról biztosítja. Mondjuk az megütötte a szememet, hogy az apuka vállalkozó, anyuka pedig informatikus. Kíváncsi lennék rá, hogy vajon ha mindketten szerény melós munkát végeznének (CNC esztergályos és mondjuk szakács), akkor is kaptak volna ekkora figyelmet. Az ilyen híreket milyen érzéssel olvassa az az ember, akinek a gyermeke születésekor ne adj Isten műhibát követtek el és tönkrement az egész család élete, mert rosszabb esetben még tisztességes "kártérítést" sem kaptak (de h***én fogalmaztam hiszen emberi életről van szó ;_; ). Lehet én vagyok megkeseredett (mélyen belegondolva érthető is), de felfordul a gyomrom az ilyen dolgoktól. Bocsi ha kicsit erősen fogalmaztam, de szörnyen fojtja a lelkemet, hogy nem minden ember egyenlő. Főleg miután elolvastam ezt a cikket, nagyon felkavart.



2016. dec. 19. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Most ezen mi a megkülönböztetés? Úgy beszélsz mintha valami pénzügyi előny érné őket emiatt.


Négyesikrek nagyon ritkán születnek, ezért nagy szám. Semmi köze a szülők foglalkozásához.

2016. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Amikor még Sajóbábonyban laktam ott is születtek négyesikrek. Lusta, putris család volt ahol a kölykök születtek, mégis bemutatták őket a híradóban, meg valami extra lóvét is kaptak az államtól. Nem ettől függ.
2016. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Biztos van, aki azért is rosszul érzi magát, ha valaki csak hozzászól. Ezért valószínű, nem vagy egyedül.

De ettől rosszul lenni gyenge toleranciára és magas stresszre utal. Nincs véletlenül túl sok feszültség mostanában az életedben, amitől érzékeny lettél?

2016. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

"Lehet én vagyok megkeseredett"


Igen, ez a baj. Segíthetünk valamiben?


Ez erről szól, nem többről: négyes ikrek ritkán születnek, nagyon nagy veszélyben is vannak, ezért együtt örülünk, hogy egészségesek. Akkor is,ha az apuka kohász, az anyuka takarítónő - mert senkinek nem akarunk rosszat, a társadalomnak sem, amelynek szintén nagy teher egy betegen született.

Egyébként nincs két egyenlő ember, még két egyforma/egyenlő hópehely sincs. Az emberek a JOG előtt egyenlőek.

2016. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Az emberek a JOG előtt egyenlőek."

Papiron biztosan, a gyakorlatban viszont...

2016. dec. 19. 17:38
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
az baj, ha a jog előtt nem egyenlőek...
2016. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Szüljél te is négyes ikreket, aztán tartsd a markod: lesz média felhajtás, miniszterelnöki látogatás, meg minden, amit irigyelsz.

Mi sem egyszerűbb, bárki meg tudja csinálni! :P

2016. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi a fene kavart fel ebben a cikkben?

Készülj a következő hatalmas nagy traumára. Lassan itt van 2017, és az év első babáját is be szokták mutatni.

2016. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Az év első babáját!?

És a sok ezer, év közben született szegény babákkal mi lesz? Őket ki fogja bemutatni?


DISZNÓSÁG! FASIZMUS!

2016. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Igazságtalan az élet. Brühühű. Eddig is az volt és ez után is az lesz.


Ilyen marhaságon kattogni bakker... Valakinek túl sok a szabadideje?

2016. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!