Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tanulok karó, ha nem...

Ha tanulok karó, ha nem tanulok akkor jó jegy, mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés

Tizenegyedikes fiú vagyok.


Már jó pár éve megfigyeltem, hogyha tanulok egy dolgozatra (tehát nem csak óra előtt átnézem, hanem otthon akár órákat is eltöltök vele), akkor 90%-ban egyes lesz, vagy, ha nem egyes, akkor sem a várt eredményt hozza (pl kettes, miközben mindent tudtam).

Ezzel szemben, ha nem tanulok, akkor többnyire mindig jó jegyet kapok.


Ezt nem beképzelem, ez tényleg így van!


Mostani matekdogára kb 1 órát készültem, mindent értettem belőle, ehhez képest egyest írtam.

Egy hónappal ezelőtt egyáltalán nem tudtam, hogy miből lesz a dolgozat, és hármas lett.


Magyarra 3 éve nem tanulok és 4,4 az átlagom, matekra ebben az évben órákat tanulok és bukásra állok, tavaly tanulás nélkül hármas voltam (és akkor sem volt könnyebb).

Fizikából 2 évig bukás közelében voltam, majd rájöttem, hogy felesleges rá tanulni.. Azóta hármas vagyok.


Ez miért van?


16/F


2016. dec. 19. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nagyon rosszul csinálsz.

"Mostani matekdogára kb 1 órát készültem, mindent értettem belőle, ehhez képest egyest írtam. "

Ha értetted hogy kaptál egyes?

Miért hozod párhuzamba a matekot és a magyart, teljesen más terület mindkettő.

2016. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Humán beállítottságú vagy, de olyan szinten, hogy a reálos tárgyakból a tippelgetéssel jobb eredményt érsz el, mint tanulással.
2016. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszul tanulsz, tehát nem tanultál meg tanulni. Emiatt éles helyzetben mindent összezagyválsz, ha előtte a "tanulással" felspannoltad magad, ha meg nem tanultál, akkor az esélytelenek nyugalmával cselekszel a józan paraszti eszedre támaszkodva.
2016. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!