Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert lett rossz az eletem? 16/f

Miert lett rossz az eletem? 16/f

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 évben folyamatosan rossz kedvem van es egyszeruen semminek nem tudok örülni(pedig próbálom megbecsülni a dolgokat).valahogy már semmi nem tesz boldoggá,pedig próbálkoztam sportokkal,hobbikkal es egyeb elfoglaltsagokkal de semmi se kot le.a jegyeim nagyom rosszak,es akarmennyire is probalok tenni ellene,nem megy.neha szoktam pialni vagy szivni,ezek altalaban atmenetileg jo kedvre deritenek,de amikor kijozanodok minden ugyan olyan monoton.az emberek nagyon leneznek,es senki nem becsül meg ami néha nagyon aggaszt.szerintetek mit kéne tennem,hogy az életem megváltozzon?értelmes válaszokat várok.

2016. dec. 19. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, h milyen lenne, ha meghalna az osszes szeretted es meg sz@rabb lenne az életed.
2016. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mar gondoltam ilyenekre,es arra is hogy lehetne sokkal rosszabb a sorsom,de ettol nem nagyon valtozott semmi.tudom hogy fontos a pozitiv felfogas dehat na...
2016. dec. 19. 16:55
 3/6 anonim válasza:
Jàrj pschiologushoz tudom nem a legjobb de muszaly meg akkor is ha semmi rossz nem ert
2016. dec. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez depresszip jele
2016. dec. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Aki füves cigit szív, vagy szívott, ne csudálkozzon, ha depressziós, kiégett, és fásult lesz!
2016. dec. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majdnem mintha én írtam volna...

Azóta változott valami?

2017. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!