Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül szeretnék elkezdeni...

Németül szeretnék elkezdeni tanulgatni a nyáron (egyedül), hogyan kezdhetnék hozzá?

Figyelt kérdés
már kivettem egy nyelvtanulás - a német nyelv alapjai témájú könyvet, más egyéb ötlet..? /weboldal,ilyesmi/
2011. jún. 16. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

600 forintos órabérért oktatok németet kezdőknek, merre laksz?

(diák vagyok én is, csak egy kis mellékesként csinálom :)

2011. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.eduverzum.hu
2011. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

uz-translations.net

Itt rengeteg anyagot megtalálhatsz, de inkább idegen nyelven. De ha szerencséd van találsz itt magyar-német könyvet is.

2011. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gaál Ottó kreatív tankönyve nagy segítség lehet. Letölthető innen: [link]
2011. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)) Nyíregyi vagyok :)
2011. jún. 17. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, szívesen küldök át feladatsorokat, vagy kapsz tőlem feladatot. :D Msn-en is gyakorolhatjuk, ha gondolod, én nagyon szívesen segítek! Nekem is gyakorlás, közben meg tudok másnak is segíteni! :) Ha gondolod, írj! :) Először persze, mivel elkezdeni szeretnéd a nyelvet, elmondom az alapokat, meg, hogy mi az, amit nagyon kell tudni. Megsúgom, magadnak teszel jót, ha lendülettel kezded el a nyelv tanulását, ha az elejétől szorgalommal csinálod, nem lesz gondod! :)
2011. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!