Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Látens meleg lennék a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látens meleg lennék a sok sikertelenség miatt vagy miért fog el a közöny, undor ha nőre gondolok, nőt látok?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom hogy férfiak iránt sem érzek vonzalmat.
2016. nov. 23. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
De nem is izgat, hogy kipróbáld vagy ilyesmi? Ha pl megkaphatnál akárkit, akire rámutatsz, akkor az milyen nemü lenne?
2016. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Egy időben igen de most már nem....
2016. nov. 23. 07:59
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném hogy erre lehetne fogni.. Nekem is már kezd elegem lenni a nőkből, nem a te hibád, nőknek van egy olyan erős kisugárzásuk társadalmi szinten hogy nekik nem elég akárki, csak azzal foglalkoznak aki nekik jó, minden legyen készen. aki nem ilyen férfi azt lenézik. Egyszerüen nem kell vele foglalkozni, el kell fogadni ez van sajna..
2016. nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Azért fog el a közöny, mert csak elvenni akarsz és semmit sem adni cserébe. Nem is érdekelnek a nők, csupán az általuk adott jóváhagyásra szomjazik az egód. "Hű, végre egy nő szexelt velem és elismerte ezzel, hogy milyen jó pasi vagyok, akkor most egy hétig jól érzem magam".
2016. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Csernus doktor újra rendel? Eléggé határozott véleményt formáltál egy emberről, és kapásból őt állítod be hibásnak, és neki kellene szarul éreznie magát mindenért, mert hogy csak és kizárólag ő lehet a hibás. (Ez egyébként tipikus női magatartás sajnos, ahogyan a derék, böcsületes nők pl. hazugsággal vágják ki magukat egy randiból, vagy szó nélkül tipliznek egy beszélgetésből, aztán meg a férfi érezze magát szarul, hogy mit ronthatott el. Tisztelet annak a maroknyi nőnek, akibe szorult annyi értelmi és érzelmi intelligencia és tisztesség, hogy nyíltan nemet mernek mondani pl. egy meghívásra, vagy el merik mondani, hogy "nem jössz be nekem", nem pedig hazudoznak.) Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy sok férfi megcsömörlik a nőktől, mert elegük van a feleslegesen lefutott körökből, a sok hazugságból - ne adj' Isten, sértésekből -, amit egyes nőktől kapnak. Engem is koptattak már le hajmeresztő módon nők, pl. már vőlegénye van az illetőnek, de előtte azért belement volna (elvileg) egy találkozóba, csak akkor "véletlenül" nem jutott eszébe, hogy van valakije? A másik azzal rázott le, hogy túl sok mindent tudok róla, a harmadiknak műtétje lett volna (állítólag), a negyedik nem tudta az új telefonszámát, de majd megmondja. Mindezt teljesen normális közeledési kísérletek után. Az ilyenek után szerintem természetes, hogy kinyílik a bicska az ember zsebében, és hiába mondjátok, hogy mert biztosan mi választunk mindig rosszul, de akkor hol vannak azok a lányok, akik tényleg normálisak és tisztességesek? Mert állítólag rengeteg van belőlük, csak furcsamód mégis ennyi elkeseredett férfi van, aki soha nem találkozik ilyenekkel.
2016. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok és nem Csernus a vezetéknevem. :D De őszintén szólva nem láttam még olyan férfit, akiből sugározna az életkedv, az életöröm és a szenvedély, önzetlenül adni akar másoknak (nem ajándékokat vagy pénzt, hanem pozitív érzéseket - éppen ezért nem fél tőle és nem viseli meg egy-egy visszautasítás, mert nincsenek elvárásai, hogy majd cserébe biztosan kap valamit, mint valami üzletnél) és leprásként elkerülnék a nők.


Azt sem állítom, hogy csak a kérdező lenne a hibás, de csak önmagán tud változtatni, másokat erőszakkal megváltoztatni nem lehet. És ha te változol pozitív irányba, megtalálod azokat az embereket (és nőket :D), akikkel összhangban vagytok. Vannak hülye (vagy inkább lelki sérült) nők, nem is kis számban, de ha te normális vagy, akkor ösztönösen elkerülitek egymást.

2016. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!