Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azok a meleg -esetleg sportoló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a meleg -esetleg sportoló- fiúk, akiknek "álca" barátnőjük van, azok hogy csinálják? A lány tud róla? És mi van a szexkapcsolatukkal?

Figyelt kérdés

Például vegyük azt a fiút, akiről tudom, hogy publikusan hetero. Facebook-on van barátnője, profilképén együtt vannak romantikus szöveggel és a csaj adatlapján ott van, hogy együtt járnak. Ezen kívül nincs semmi más az adatlapján, csak foci...

A srác közelemben zavarban van, keresi a szemkontaktust és mintha lenne egy lány ismerőse, akivel együtt lóg(nem a "kedvese") és nekem úgy tűnik, hogy ő informálja a fiút, mikor vagyok ott, mert a leányzó szemei megnőnek, eltűnik, majd a fiú előkerül, de lehet, hogy csak véletlen az egész dolog és csak belemesélem ebbe az egészet...Viszont volt már hasonló esetem: Sportoló fiú, aranyos lány, akivel volt 1-2 közös kép, a fiú kereste a szem(és egyéb) kontaktust *köhmm*, mint valami szédült légy, keringett körülöttem[Ilyen fiúból eddig kettő volt/van]. Volt még szemezgetésem sportoló fiúkkal, általában focit(is) sportoltak.

Nyitott kapcsolatban élhetnek? A fiú biszex vagy mi más ötletetek, tapasztalatotok van nektek? Személy szerint hallottam már focista, vízilabdás fiúkról, akik szerették titokban a virslit. Többször hallottam ilyet már több forrásból, hogy sportoló fiúk között, mintha több lenne a meleg, bi. Van benne valami realitás?

Gondolom az ilyenek csak alkalmit szeretnének, vagy titokban szeretnék tartani a dolgot...Szóval felejtsem el az ilyeneket, ha én komoly kapcsolatot szeretnék?



U.i.: Művészsuliba járok és az a sztereotípia igaznak tűnik, hogy több a meleg művész, de nem minden második az...inkább minden harmadik.:P



2016. szept. 10. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
De minek ilyen? Oké, hogy a filmekben van, de pl. mi van azzal a heteróval, akinek nincs barátnője? Attól, hogy valakinek nincs nője, nem feltétlen homokos.
2016. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem a teóriám az, kedves #1, hogy így próbálják magukat 'heterová konvetrálni', vagy ha valaki megkérdőjelezné a szexualitásukat, azonnal jöhetnek azzal, hogy nem lehetnek azok, van barátnőjük...Abba nem gondolnak persze bele, hogy biszexualitás is van a világon. A (-z értelmes, szexualitásával kényelmes)heteronak viszont nem kell bizonyítania semmit. Ő tudja magáról, hogy hetero, ha meg más nem hiszi el, akkor így járt.
2016. szept. 10. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Es tetszenek a csávók? Ha igen és akarsz tőlük valamit akkor próbálj meg te is jeleket adni:D
2016. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Kinek nem tetszenek. Hisz minb helyesek.
2016. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
amíg nekem volt, addig az egyik legjobb barátnőm volt apám előtt a kamucsajom. tudott róla természetesen, megbeszéltem vele és belement. barátom ezalatt vagy volt vagy nem, elég sokáig hazudtam neki
2016. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van közülük helyes, de ott van a csaj! Ha kiderülne, h csalja a csajt(és akkor gyakorlatilag engem is) az brutális lenne. Nekem párkapcsolat kell, nem dugópajtás.
2016. szept. 12. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen ismerek ilyet, csak fordítva, a lány a leszbikus. Viszonylag ismert emberről van szó (román rádiós). Van egy srác, akivel a Facebook szerint kapcsolatban vannak, időnként dobnak fel közös képeket, néha pedig megjelennek együtt itt-ott. Ezért a srác szép summát kap.
2016. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max annak kell álbarátnő, aki nem meri elmondani a szüleinek, h mi a helyzet vele és ezzel nyaggatják. Egyébként meg minek álbarátnő? Az még oké, haveroknak stb, de ők haverok nem kell nekik bemutatni, elég ha face-n fent egy kép, meg mesélsz róla azt cső. Nem értem mi másért kéne.. Felnőtt korban meg ezzel már ezzel egyáltalán nincs probléma szerintem, nagy százalékban sokkal elfogadóbbak az emberek.
2016. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a csaj csak álca :P Akit egy kicsit is érdekelnek a pasik, az előbb utóbb rájön, hogy jobban vonzza a dolog :D
2017. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, jól hallottad. A sportolók között jóval több a biszex és meleg pasi. Ezt én is meg tudom erősíteni biztos forrásból. Szerencsére van sok helyes sportoló😉
2020. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!