Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik heterofób ember? Én...

Létezik heterofób ember? Én az lennék?

Figyelt kérdés

Homo vagyok és valamiért nagyon bosszant, hogy egyes heterok (főleg férfiak) mindig kihangsúlyozzák, hogy ők heterok. Néha elképzelem, ahogy ezért behúzok nekik vagy megverem őket.

Ez akkor valami utálat? "Fóbia"? Vagy ez még normális?



2016. dec. 21. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Betegesen gyűlölöd a heteroszexuálisokat, ez van.
2016. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
22%

Ez csupán annyi, hogy kiállsz magadért, és az elveidért. Ebben a világban természetes, hogy a más nemi identitással rendelkező emberek támadásnak veszik azokat a dolgokat is, ami amúgy nem az, ugyanis a média meg minden egyéb erre ad okot.

Pedig nem mindenki ezt akarja mondani, csak nehéz beismerni, amikor sok támadás ér ezzel kapcsolatban.

2016. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, te álszent vagy. Kihagsúlyozod, hogy homo vagy, deha más meri nem identitását kinyilvánítani már halálos bűn. Szánalmas.
2016. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Persze, csak a homóknak van joguk vonaglani, meg "büszkének lenni", de ha egy hetero "kihangsúlyozza", hogy ő heteró, akkor minjdárt pofán kell vágni, mi?
2016. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem minden heterot gyűlölök. Lehet rosszul fogalmaztam meg vagy csak nem értitek. Mindegy.

3.,5. Ezek a dolgok akkor feltételezhetően oda-vissza működnek. Mivel látom rutinos homofóbok vagytok, ezért szerintem nektek kéne a legjobban érteni ezt. Sebaj.

2016. dec. 21. 19:52
 7/9 A kérdező kommentje:
2. Egyébként lehet igazad van. De nem hiszem, hogy csak támadásnak vélem...szerintem van olyan, amit tényleg annak szánnak. Lehet különbséget tenni azért. Észreveszi az ember, amikor valamit normálisan közölnek vagy úgy, hogy magát felsőbbrendűnek tünteti fel vele.
2016. dec. 21. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:
17/F és én is meleg vagyok, és rossz nézni, látni, és hallani mikor heterók csókolóznak, egyszerűen összeszorul a gyomrom mikor meg is hallom, de ez nem amiatt van mert heterofób lennél, egyszerűen csak a nemedhez vonzódsz, egy heteró se nézi szívesen mikor két azonos nemű csókolózik. :) Én se nézem szívesen de attól még nem utálom őket, hanem elfordulok és nem figyelek oda ha nem tetszik a látvány. :)
2016. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
62%
A melegek akarnak nagyobb elfogadást a társadalomtól erre te be akarsz húzni egyet a tarsadalomnak.. erdekes felfogas.. nem mondom hogy beteges..mert valahol erthető az ellenszenved...de azért ez nem teljesen normális..Valószínűnek tartom hogy valamikor baszogattak ezzel hogy meleg vagy ..es ha igen akkor ebből fakadhat az egész.. de ettől meg nem normális a melegek körében sem
2016. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!