Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az "elrabolt" gyerekkorom...

Az "elrabolt" gyerekkorom miatt vagyok infantilis, és érzek feszítő űrt magamban? Mit tegyek? 26f

Figyelt kérdés
A családi hátterem sem volt a legjobb. apám hajnalban ment, mikor még aludtam, és este jött amikor MÁR aludtam. heti egyszer láttam akkor is idegbeteg volt és szétverte az asztalt. van egy öcsém, aki egész gyerekkorom alatt beteg volt, anyu szinte mindig vele volt a kórházban, alig láttam, egyedül nőttem fel. nagyon sok problémám volt aaz iskolában, dislexiám van, és emellett aspergeres vagyok, amire csak most derült fény nemrégiben, mert kivizsgáltattam magam. mindennek ellenére csak az érettségiig jutottam el, tovább nm. nagymamám halála után örököltem ingatlanokat, annak bérbeadásából kihúzom, de még nem sokat dolgoztam.... nem tudom merre megy az életemm, csak azt hogy borzzalmasan gyerekes vagyok, infantilis, húzok vissza a gyerekkorban, mintha otthagytam volna valamit, és imádom a meséket, csak a mese karakterekkel tudok azonosulni.... kinézetre is fiatalos vagyok... szerintetek miért van ez? mit tehetek? igazából magányos vagyok, én csak játszani akarnék valakivel.... így érzek sokszor.... aszexuális vagyok, és age player.
2016. dec. 23. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Őszintén?

Majdnem 30 éves férfiként te nem gyerekes vagy hanem szellemileg elmaradott. Ez nem egyenlő a szellemi visszamaradottsággal. A szellemileg elmaradott az aki gyerekként nem kapta meg a kellő szellemi, értelmi tudást így felnőttként olyan mintha "kicsit hibbant" lenne.

2016. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
ha age player vagy akkor nem lehetsz aszexuális
2016. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Kedves utolsó!

Büszke lehetsz magadra,de úgy igazán,emberiségből ötös! (se)

Inkább menj aludni ahelyett,hogy ilyeneket írsz.

2016. dec. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az mondjuk sokat segítene ha lenne munkád vagy suliba járnál, rögtön adna egy ritmust az életednek.
2016. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te is a megélhetési gyerekvállalás áldozata vagy...

Sok ilyen sérült felnőtt van az országban sajnos.

2016. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!