Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van az, hogyha azt...

Mitől van az, hogyha azt hiszik a csajok hogy tele vagyok pénzzel akkor bármit megtesznek, hogy a kedvemben járjanak?

Figyelt kérdés

Ha viszont tudják,hogy nincs pénzem,leszarnak!

Amikor az egyik haverom, aki a drága céges autójával jött kölcsönadta a kocsit elmentünk egy szórakozóhelyre és azok a típusú csajok,akik amúgy ránk sem hederítenek hajbókoltak és hiába próbáltam lerázni( mert ha kiderül, hogy nincs egy vasam se) próbáltak alkalmazkodni. Egyébként meg Ők várnák el tőlünk,hogy nyaljuk ki a seggüket és mi alkalmazkodjunk mindenben hozzájuk,akkor dobnak egy kis morzsat.Most Én játszottam ugyanezt.


2016. dec. 25. 00:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Girl just wanna have fuuuun 😄
2016. dec. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
30%
Hát a legtöbb csaj az ilyen..ez van tesó :D
2016. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Szuper hogy nincs benne a kérdésben a véleményed és nyilván nem azt város hogy: minden csaj a pénzre hajt. (remélem átment a szarkazmus)


Szórakozóhelyen azok a típusú csajok a pénzes pasikat vadásszák. Ennyi a nagy titok.


Amúgy nagyon büszke lehetsz Magadra hogy menőztél egy kört a haverod drága autójával és jól pofára ejtetted az aranyásó csajokat. Remélem örömmel töltötte el keserű lelked. Amúgy meg egy ilyen rövid leírásból annyi rosszindulat árad belőled hogy nem csodálom amiért leszarnak a csajok. Súgok, nem az a gond nálad, hogy nincs pénzed hanem a "luxusprosti" csajt akarod magadnak holott nincs mit felmutatnod, majd mivel ezek a csajok nyilván nem téged akarnak kivetíted az összes nőre, hogy pénzéhes dög mind aki a kedves, "nyilvánvalóan" jóindulatú pasit emberszámba se veszik.

2016. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem pontosan tudod a kérdésre a választ,ahogy fennt már le is írtad ez csak bizonyos "típusú" nőkre jellemző,nem mind ilyen.Hogy ők miért lettek ilyenek,annak számos oka lehet:életképtelenek,túl szépek ahhoz,hogy dolgozzanak stb.Egyébként nem értem miért csodálkozol,ilyen nők mindig is voltak és mindig is lesznek,ha igényesebbre vágysz ne valami lepukkant bárban keresgélj.
2016. dec. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Karácsony éjszakáján ezzel dicsekszel. Hát megérdemled, hogy nincs "bomba nőd".
2016. dec. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem önbecsapás azzal álltatni magad hogy azért nincs csajod mert ők csak a pénzre buknak. Persze, létezik ilyen is, de ha csak ilyen lenne akkor a szegény fickók mind egyedül halnának meg? Jó kiállás, magabiztosság, jó duma, külső, stílusos öltözködés(nem kell sok pénz hozzá), udvariasság, kedvesség. Kismillió dolog van amivel le lehet venni egy csajt a lábáról.
2016. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Ezermilliomodik ilyen kérdés. Ilyenkor mindig eltűnődöm ezen:

- ha később mentél oda, akkor honnan tudták a szórakozóhelyen lévő csajok, hogy milyen kocsival vagy? eleve csak akkor láttak meg, amikor beléptél.

- ha ők jöttek később, honnan tudták, hogy a dizsi előtt parkoló verda pont a tiéd?

de komolyan... folyamatosan pörgeted a slusszkulcsot, ők meg röptében leolvassák, vagy minden mondatba beleszövöd a haveroddal, hogy "Józsi, amikor idejöttünk az Audival, és leparkoltunk az utcán az Audival, akkor milyen nehezen találtunk helyet az Audival, mert amúgy van egy Audim"? :D


(az Audi csak példa, fogalmam nincs, hol áll a faroknövelő autók rangsorában, tetszés szerint behelyettesíthető bármire)

2016. dec. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan nem értem...nők miért nem írnak ki ilyen kérdést, pedig tele a világ defektes férfiakkal (is).
2016. dec. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

A #7-es válaszoló tényleg érdekes dolgot vetett fel, valahogy én sem tudom ezt az egészet elképzelni, ilyesmi a filmekben szokott csak megtörténni maximum :D


A homlokodra volt írva miután bementél a dizsibe, hogy "enyém a bmw, ami kint áll", vagy mi a farkam?

2016. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Én is mindig a 7-es véleményére alapozok és nem értem ezeket. Egy randin sem feltétlenül értem miből kéne elsőre kiderülnie, hogy kő gazdag vagy, de ott legalább sokat sejtető jeleket lehet tapasztalni, mivel jó esetben csak ketten vagytok.

Egy szórakozóhelyen egy idegen nő, honnan a büdöspékf***ából tudja, hogy te mivel érkeztél oda? Merthogy amúgy mindened ugyanolyan, mint a megszokott, csak kölcsön verdával érkeztél... Nem értem.

2016. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!